COROLA & EUFRAT SRL — dosare în instanță
Numele COROLA & EUFRAT SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 3
- Instanțe
- 2
- Primul dosar
- 14 octombrie 2025
- Ultima activitate
- 10 octombrie 2026
- Rol dominant
- Petent — 3 din 3 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 7493739)
- CUI
- 7493739
- Denumire
- COROLA & EUFRAT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|651|1995
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 27.06.1995
- Sediu
- Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
- 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate · rev. 3
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
Arată toate (11)
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.765.368 lei (-29% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,9 mil. lei · 2025 1,8 mil. lei · maxim 2023 2,6 mil. lei · minim 2018 1,6 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 52 mii lei · 2025 14,3 mii lei · maxim 2021 220,5 mii lei · minim 2024 8,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 16 · 2025 12 · maxim 2016 17 · minim 2021 11.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.765.368 lei | 2.500.062 lei | 2.602.178 lei | 1.949.660 lei | 1.938.135 lei | 1.648.881 lei | 1.712.434 lei | 1.603.245 lei | 1.622.319 lei | 1.682.321 lei | 1.909.397 lei |
| Venituri totale | 1.635.234 lei | 2.679.639 lei | 3.106.100 lei | 2.242.670 lei | 2.034.466 lei | 1.617.286 lei | 1.760.452 lei | 1.651.678 lei | 1.618.909 lei | 1.682.405 lei | 2.003.236 lei |
| Cheltuieli totale | 1.613.267 lei | 2.662.101 lei | 3.002.646 lei | 2.149.295 lei | 1.772.150 lei | 1.564.935 lei | 1.745.246 lei | 1.573.571 lei | 1.604.333 lei | 1.611.995 lei | 1.941.594 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 14.291 lei | 8.231 lei | 84.949 lei | 74.214 lei | 220.537 lei | 44.248 lei | 12.765 lei | 63.896 lei | 10.860 lei | 58.867 lei | 51.992 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 14.291 lei | 8.231 lei | 84.949 lei | 74.214 lei | 220.537 lei | 44.248 lei | 12.765 lei | 63.896 lei | 10.860 lei | 58.867 lei | 51.992 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.339.746 lei | 2.106.532 lei | 2.047.007 lei | 1.342.593 lei | 1.557.653 lei | 1.743.796 lei | 1.576.709 lei | 1.502.899 lei | 1.402.548 lei | 1.393.978 lei | 1.322.106 lei |
| Datorii | 1.489.022 lei | 1.270.099 lei | 1.217.868 lei | 596.528 lei | 524.859 lei | 551.190 lei | 526.759 lei | 441.786 lei | 236.478 lei | 261.861 lei | 192.933 lei |
| Capitaluri proprii | 847.755 lei | 833.464 lei | 825.233 lei | 740.284 lei | 886.607 lei | 1.181.106 lei | 1.009.982 lei | 1.061.113 lei | 1.166.070 lei | 1.132.117 lei | 1.129.173 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 12 | 14 | 13 | 12 | 11 | 12 | 17 | 16 | 14 | 17 | 16 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 2 instanțe în 2 județe
Concentrat: 67% din dosare sunt la Judecătoria Câmpulung (2). Un dosar e la Judecătoria Brașov.
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Judecătoria Câmpulung | Argeș | Judecătorie | 2 |
| Judecătoria Brașov | Brașov | Judecătorie | 1 |
Calitate procesuală
- Petent: 3
Categorii de dosare
- Civil: 2
- Contencios administrativ: 1
Stadii procesuale
- Fond: 3
Dosare pe ani
- 2025: 1
- 2026: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 7700/205/2025 | Judecătoria Câmpulung | Civil | Fond | Petent |
| 8642/197/2026 | Judecătoria Brașov | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Petent |
| 6923/205/2026 | Judecătoria Câmpulung | Civil | Fond | Petent |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare COROLA & EUFRAT SRL?
COROLA & EUFRAT SRL apare în 3 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des COROLA & EUFRAT SRL?
Cel mai des la Judecătoria Câmpulung (2) și Judecătoria Brașov (1).
În ce calitate apare cel mai des COROLA & EUFRAT SRL?
Cel mai des ca petent (3 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă petent?
Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.