BAMBY SERV SRL — dosare în instanță
Numele BAMBY SERV SRL apare în 3 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 3
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 30 iulie 2025
- Ultima activitate
- 12 octombrie 2026
- Rol dominant
- Debitor — 2 din 3 dosare cu calitate cunoscută (67%)
Din registrul firmelor (CUI 7490023)
- CUI
- 7490023
- Denumire
- BAMBY SERV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|21|315|1995
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.06.1995
- Sediu
- Str. Zimbrului, nr. 18, Municipiul Slobozia, Ialomița
- Activități autorizate (CAEN)
- 5157 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 1
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 78.223 lei (+101% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 23,3 mii lei · 2025 78,2 mii lei · maxim 2019 90,8 mii lei · minim 2016 19,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 966 lei · 2025 −5,1 mii lei · maxim 2017 5,6 mii lei · minim 2018 −50,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 2 · maxim 2018 2 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 78.223 lei | 38.975 lei | 89.192 lei | 39.994 lei | 50.904 lei | 46.620 lei | 90.763 lei | 32.560 lei | 34.244 lei | 19.076 lei | 23.262 lei |
| Venituri totale | 130.599 lei | 41.113 lei | 111.692 lei | 43.574 lei | 50.904 lei | 46.620 lei | 90.763 lei | 32.560 lei | 34.244 lei | 19.076 lei | 23.262 lei |
| Cheltuieli totale | 134.924 lei | 80.343 lei | 127.108 lei | 70.896 lei | 64.948 lei | 87.086 lei | 100.033 lei | 82.441 lei | 27.605 lei | 27.865 lei | 21.598 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 5.612 lei | 0 lei | 966 lei |
| Pierdere netă | 5.103 lei | 39.619 lei | 16.309 lei | 27.826 lei | 15.258 lei | 40.655 lei | 9.585 lei | 50.300 lei | 0 lei | 9.362 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -5.103 lei | -39.619 lei | -16.309 lei | -27.826 lei | -15.258 lei | -40.655 lei | -9.585 lei | -50.300 lei | 5.612 lei | -9.362 lei | 966 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 117.551 lei | 94.871 lei | 88.580 lei | 94.138 lei | 62.060 lei | 59.525 lei | 102.680 lei | 75.246 lei | 54.449 lei | 40.616 lei | 37.306 lei |
| Datorii | 340.017 lei | 312.234 lei | 266.324 lei | 255.573 lei | 195.669 lei | 177.876 lei | 174.168 lei | 139.010 lei | 67.912 lei | 59.691 lei | 47.019 lei |
| Capitaluri proprii | -222.466 lei | -217.363 lei | -177.744 lei | -161.435 lei | -133.609 lei | -118.351 lei | -71.488 lei | -63.764 lei | -13.463 lei | -19.075 lei | -9.713 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Debitor: 2
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 3
Stadii procesuale
- Fond: 3
Dosare pe ani
- 2025: 3
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 5640/312/2025 | Judecătoria Slobozia | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 5552/312/2025/a1 | Judecătoria Slobozia | Civil | Fond | Debitor |
| 5551/312/2025/a1 | Judecătoria Slobozia | Civil | Fond | Debitor |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare BAMBY SERV SRL?
BAMBY SERV SRL apare în 3 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des BAMBY SERV SRL?
Cel mai des ca debitor (2 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (3 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă debitor?
Debitor: persoana care datorează o prestație creditorului; în insolvență, cel aflat în procedură.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.