SHARG O.M.COMSERV SRL
SHARG O.M.COMSERV SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 7433222. Cifră de afaceri 2017: 1.457.166 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 7433222
- Denumire
- SHARG O.M.COMSERV SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|4922|1995
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.06.1995
- Sediu
- MIHAIL SEBASTIAN, nr. 40-42, CONSTRUCTIA C1, CAMERA 1, București Sectorul 5, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (11)
- 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 21.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2017 · 3 bilanțuri
Financiar · 2015–2017 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2017, față de 2016.
În 2017, cifra de afaceri netă a fost 1.457.166 lei (+24% față de 2016).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1 mil. lei · 2017 1,5 mil. lei · maxim 2017 1,5 mil. lei · minim 2015 1 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 64,9 mii lei · 2017 80,9 mii lei · maxim 2017 80,9 mii lei · minim 2016 54,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2017 2 · maxim 2016 5 · minim 2017 2.
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 1.457.166 lei | 1.176.288 lei | 1.014.858 lei |
| Venituri totale | 1.461.097 lei | 1.178.995 lei | 1.015.340 lei |
| Cheltuieli totale | 1.369.748 lei | 1.113.820 lei | 948.723 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 80.866 lei | 54.190 lei | 64.911 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 80.866 lei | 54.190 lei | 64.911 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 574.621 lei | 244.856 lei | 173.526 lei |
| Datorii | 418.976 lei | 171.897 lei | 154.757 lei |
| Capitaluri proprii | 155.645 lei | 72.959 lei | 18.769 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 2 | 5 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SHARG O.M.COMSERV SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SHARG O.M.COMSERV SRL figurează în funcțiune, cu 2 alerte în registru. La ANAF, pe 21.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul SHARG O.M.COMSERV SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (MIHAIL SEBASTIAN, nr. 40-42, CONSTRUCTIA C1, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|4922|1995, din 14.06.1995.
Ce cifră de afaceri a avut SHARG O.M.COMSERV SRL în 2017?
1.457.166 lei, cu 24% peste 2016 (1.176.288 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 80.866 lei.
Câți salariați are SHARG O.M.COMSERV SRL?
2 salariați în medie în 2017 (5 în 2016), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SHARG O.M.COMSERV SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (21.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2017). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.