ICOM SERV SRL — dosare în instanță
Numele ICOM SERV SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 31 mai 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 13 iunie 2023
- Ultima activitate
- 31 mai 2026
Din registrul firmelor (CUI 7424402)
- CUI
- 7424402
- Denumire
- ICOM SERV S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|1585|1995
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.06.1995
- Sediu
- REPUBLICII, nr. 2, CONSTRUCTIE C1, MAGAZIN ALIMENTAR NR.67, Loc. Eforie Nord, Oraș Eforie, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 0 lei (-100% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 7,9 mil. lei · 2024 0 lei · maxim 2015 7,9 mil. lei · minim 2024 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 660,9 mii lei · 2024 −252,3 mii lei · maxim 2017 1,6 mil. lei · minim 2024 −252,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 25 · 2024 1 · maxim 2015 25 · minim 2024 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 5.000 lei | 380.000 lei | 285.000 lei | 226.008 lei | 7.649.852 lei | 7.738.775 lei | 7.325.652 lei | 7.623.204 lei | 7.884.567 lei |
| Venituri totale | 3.361 lei | 405.840 lei | 380.000 lei | 297.154 lei | 226.387 lei | 7.898.314 lei | 7.931.720 lei | 9.914.093 lei | 7.811.473 lei | 7.996.424 lei |
| Cheltuieli totale | 255.690 lei | 303.282 lei | 362.995 lei | 288.186 lei | 174.097 lei | 6.806.649 lei | 6.967.608 lei | 8.042.469 lei | 7.212.006 lei | 7.302.707 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 86.149 lei | 17.005 lei | 7.565 lei | 45.076 lei | 980.164 lei | 823.207 lei | 1.599.248 lei | 497.343 lei | 660.903 lei |
| Pierdere netă | 252.329 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -252.329 lei | 86.149 lei | 17.005 lei | 7.565 lei | 45.076 lei | 980.164 lei | 823.207 lei | 1.599.248 lei | 497.343 lei | 660.903 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 5.103.433 lei | 5.351.394 lei | 5.484.578 lei | 6.410.113 lei | 7.360.565 lei | 6.494.564 lei | 6.296.015 lei | 5.993.601 lei | 5.307.943 lei | 4.329.341 lei |
| Datorii | 20.932 lei | 16.564 lei | 235.897 lei | 1.178.437 lei | 1.456.454 lei | 1.941.010 lei | 2.723.268 lei | 3.241.715 lei | 3.625.305 lei | 3.527.227 lei |
| Capitaluri proprii | 5.082.501 lei | 5.334.830 lei | 5.248.681 lei | 5.231.676 lei | 5.904.111 lei | 4.553.554 lei | 3.572.747 lei | 2.751.886 lei | 1.682.638 lei | 802.114 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | — | — | — | 13 | 15 | 17 | — | 25 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Petent: 1
Categorii de dosare
- Litigiicuprofesionistii: 1
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 4188/118/2023 | Tribunalul Constanța | Litigiicuprofesionistii | Fond | Petent |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ICOM SERV SRL?
ICOM SERV SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 31 mai 2026.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 25 septembrie 2026.