ILORAM COM SRL
ILORAM COM SRL: firmă în funcțiune din Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila, CUI 7326471. Cifră de afaceri 2025: 683.648 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 7326471
- Denumire
- ILORAM COM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|09|408|1995
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.04.1995
- Sediu
- RÎMNICU SĂRAT, nr. 34, Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 21.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 683.648 lei (+17% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 382,9 mii lei · 2025 683,6 mii lei · maxim 2025 683,6 mii lei · minim 2015 382,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 19 mii lei · 2025 51,8 mii lei · maxim 2025 51,8 mii lei · minim 2024 −21,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 2 · maxim 2016 3 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 683.648 lei | 586.029 lei | 632.834 lei | 636.999 lei | 626.031 lei | 602.751 lei | 557.791 lei | 530.228 lei | 465.103 lei | 455.583 lei | 382.888 lei |
| Venituri totale | 741.407 lei | 587.631 lei | 633.256 lei | 638.801 lei | 627.244 lei | 604.183 lei | 559.245 lei | 531.243 lei | 466.631 lei | 455.663 lei | 386.618 lei |
| Cheltuieli totale | 679.941 lei | 597.430 lei | 627.912 lei | 624.300 lei | 614.132 lei | 582.920 lei | 543.787 lei | 526.140 lei | 452.349 lei | 428.350 lei | 363.995 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 51.828 lei | 0 lei | 0 lei | 8.752 lei | 6.840 lei | 15.379 lei | 9.865 lei | 0 lei | 9.468 lei | 23.179 lei | 19.003 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 21.176 lei | 292 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 209 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 51.828 lei | -21.176 lei | -292 lei | 8.752 lei | 6.840 lei | 15.379 lei | 9.865 lei | -209 lei | 9.468 lei | 23.179 lei | 19.003 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 229.362 lei | 183.678 lei | 194.202 lei | 192.846 lei | 189.723 lei | 208.079 lei | 158.016 lei | 156.516 lei | 169.735 lei | 153.415 lei | 143.104 lei |
| Datorii | 17.225 lei | 23.710 lei | 13.058 lei | 11.409 lei | 17.038 lei | 42.235 lei | 7.551 lei | 15.916 lei | 28.926 lei | 22.074 lei | 34.942 lei |
| Capitaluri proprii | 212.137 lei | 159.968 lei | 181.144 lei | 181.437 lei | 172.685 lei | 165.844 lei | 150.465 lei | 140.600 lei | 140.809 lei | 131.341 lei | 108.162 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ILORAM COM SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ILORAM COM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 21.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ILORAM COM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Cazasu, Comuna Cazasu, județul Brăila (RÎMNICU SĂRAT, nr. 34); numărul de înmatriculare e J|09|408|1995, din 28.04.1995.
Ce cifră de afaceri a avut ILORAM COM SRL în 2025?
683.648 lei, cu 17% peste 2024 (586.029 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 51.828 lei.
Câți salariați are ILORAM COM SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ILORAM COM SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (21.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.