FAVORIT SRL

FAVORIT SRL: firmă în funcțiune din Sat Colacu, Comuna Fundu Moldovei, Suceava, CUI 730714. Cifră de afaceri 2025: 3.031.906 lei, 6 salariați. Date ONRC, MF, AN

Registru

CUI
730714
Denumire
FAVORIT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|33|701|1991
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
04.07.1991
Sediu
Com. FUNDU MOLDOVEI, nr. 396, Sat Colacu, Comuna Fundu Moldovei, Suceava
Activități autorizate (CAEN)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
11.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.031.906 lei (+10% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,4 mil. lei · 2025 3 mil. lei · maxim 2025 3 mil. lei · minim 2015 1,4 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2015 50,1 mii lei · 2025 68,6 mii lei · maxim 2022 317,4 mii lei · minim 2017 −61,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 11 · 2025 6 · maxim 2015 11 · minim 2021 4.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă3.031.906 lei2.753.878 lei2.691.733 lei2.189.640 lei1.638.950 lei1.762.223 lei1.468.026 lei1.458.146 lei1.548.004 lei1.563.488 lei1.379.790 lei
Venituri totale3.068.673 lei2.820.899 lei2.704.090 lei2.431.324 lei1.646.205 lei1.793.910 lei1.470.077 lei1.465.172 lei1.548.634 lei1.563.497 lei1.379.790 lei
Cheltuieli totale2.984.698 lei2.763.782 lei2.427.566 lei2.113.950 lei1.583.695 lei1.779.788 lei1.417.103 lei1.429.734 lei1.607.326 lei1.581.611 lei1.329.738 lei
Rezultat
Profit net68.583 lei18.568 lei276.524 lei317.374 lei62.510 lei14.122 lei52.974 lei32.509 lei0 lei0 lei50.052 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei61.075 lei18.114 lei0 lei
Rezultat net68.583 lei18.568 lei276.524 lei317.374 lei62.510 lei14.122 lei52.974 lei32.509 lei-61.075 lei-18.114 lei50.052 lei
Bilanț
Active totale338.375 lei328.400 lei258.607 lei349.353 lei340.950 lei282.973 lei347.991 lei213.021 lei225.407 lei333.522 lei388.832 lei
Datorii428.946 lei423.800 lei312.557 lei506.776 lei914.150 lei918.683 lei1.000.375 lei918.379 lei1.005.318 lei1.107.359 lei1.144.554 lei
Capitaluri proprii-90.571 lei-95.400 lei-53.950 lei-157.423 lei-573.200 lei-635.710 lei-652.384 lei-705.358 lei-779.911 lei-773.837 lei-755.722 lei
Oameni
Număr mediu de salariați6665478891011

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):

Întrebări frecvente

Este FAVORIT SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, FAVORIT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul FAVORIT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Colacu, Comuna Fundu Moldovei, județul Suceava (Com. FUNDU MOLDOVEI, nr. 396); numărul de înmatriculare e J|33|701|1991, din 04.07.1991.

Ce cifră de afaceri a avut FAVORIT SRL în 2025?

3.031.906 lei, cu 10% peste 2024 (2.753.878 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 68.583 lei.

Câți salariați are FAVORIT SRL?

6 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre FAVORIT SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.