SKIN CLINIC PERFORMANCE HB SRL
SKIN CLINIC PERFORMANCE HB SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 7084807. Cifră de afaceri 2025: 168.018 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 7084807
- Denumire
- SKIN CLINIC PERFORMANCE HB SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|272|1995
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.03.1995
- Sediu
- THEOFIL SIMENSCHY, nr. 6, NR CADASTRAL 121261, construcția C1, avînd nr. cadastral 121261 - C1, înscrise în Cartea Funciară nr. 121261, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
- 8621 Activități de asistență medicală generală · rev. 2
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 168.018 lei (+10% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 453,7 mii lei · 2025 168 mii lei · maxim 2015 453,7 mii lei · minim 2020 46 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 12,1 mii lei · 2025 −156,6 mii lei · maxim 2018 150,5 mii lei · minim 2025 −156,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2021 1 · maxim 2016 3 · minim 2017 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 168.018 lei | 152.070 lei | 291.845 lei | 134.500 lei | 132.099 lei | 45.966 lei | 167.815 lei | 294.383 lei | 202.784 lei | 396.628 lei | 453.704 lei |
| Venituri totale | 168.018 lei | 152.070 lei | 291.845 lei | 134.500 lei | 132.099 lei | 55.706 lei | 167.815 lei | 320.871 lei | 202.784 lei | 396.628 lei | 453.704 lei |
| Cheltuieli totale | 324.644 lei | 127.975 lei | 383.573 lei | 121.116 lei | 139.400 lei | 16.318 lei | 85.465 lei | 161.541 lei | 115.261 lei | 393.743 lei | 440.481 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 21.170 lei | 0 lei | 9.349 lei | 0 lei | 38.009 lei | 77.316 lei | 150.498 lei | 82.458 lei | 2.423 lei | 12.089 lei |
| Pierdere netă | 156.626 lei | 0 lei | 91.728 lei | 0 lei | 10.195 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -156.626 lei | 21.170 lei | -91.728 lei | 9.349 lei | -10.195 lei | 38.009 lei | 77.316 lei | 150.498 lei | 82.458 lei | 2.423 lei | 12.089 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 166.466 lei | 698.319 lei | 786.222 lei | 728.788 lei | 826.562 lei | 368.745 lei | 402.696 lei | 368.342 lei | 277.054 lei | 146.236 lei | 111.419 lei |
| Datorii | 289.574 lei | 464.801 lei | 573.874 lei | 424.712 lei | 531.834 lei | 63.822 lei | 83.782 lei | 126.745 lei | 185.954 lei | 137.614 lei | 105.220 lei |
| Capitaluri proprii | -123.108 lei | 233.518 lei | 212.348 lei | 304.076 lei | 294.728 lei | 304.923 lei | 318.914 lei | 241.597 lei | 91.100 lei | 8.622 lei | 6.199 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 0 | — | 1 | 0 | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SKIN CLINIC PERFORMANCE HB SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SKIN CLINIC PERFORMANCE HB SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SKIN CLINIC PERFORMANCE HB SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (THEOFIL SIMENSCHY, nr. 6, NR CADASTRAL 121261, construcția C1, avînd nr. cadastral 121261 - C1, înscrise în Cartea Funciară nr. 121261); numărul de înmatriculare e J|22|272|1995, din 08.03.1995.
Ce cifră de afaceri a avut SKIN CLINIC PERFORMANCE HB SRL în 2025?
168.018 lei, cu 10% peste 2024 (152.070 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 156.626 lei.
De unde vin datele despre SKIN CLINIC PERFORMANCE HB SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.