MIGAS CONIMPEX SRL
MIGAS CONIMPEX SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 7060077. Cifră de afaceri 2025: 530.808 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 7060077
- Denumire
- MIGAS CONIMPEX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|1230|1995
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.02.1995
- Sediu
- Str. OASULUI, nr. 39, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 3314 Repararea echipamentelor electrice · rev. 2
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
Arată toate (18)
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · rev. 2
- 4763 Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a · rev. 2
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 530.808 lei (+162% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,8 mil. lei · 2025 530,8 mii lei · maxim 2015 1,8 mil. lei · minim 2019 29,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 21 mii lei · 2025 462,5 mii lei · maxim 2025 462,5 mii lei · minim 2019 −177,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2023 1 · maxim 2018 4 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 530.808 lei | 202.722 lei | 168.188 lei | 170.785 lei | 142.764 lei | 180.595 lei | 29.412 lei | 171.232 lei | 578.039 lei | 1.485.180 lei | 1.828.810 lei |
| Venituri totale | 530.808 lei | 212.622 lei | 168.188 lei | 172.656 lei | 142.764 lei | 180.595 lei | 29.412 lei | 172.720 lei | 610.365 lei | 1.488.835 lei | 1.832.039 lei |
| Cheltuieli totale | 59.234 lei | 153.243 lei | 155.871 lei | 144.448 lei | 165.331 lei | 184.655 lei | 206.250 lei | 287.630 lei | 570.455 lei | 1.391.930 lei | 1.811.025 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 462.493 lei | 47.935 lei | 3.304 lei | 23.028 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 34.250 lei | 96.905 lei | 21.014 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 26.850 lei | 8.628 lei | 177.720 lei | 116.637 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 462.493 lei | 47.935 lei | 3.304 lei | 23.028 lei | -26.850 lei | -8.628 lei | -177.720 lei | -116.637 lei | 34.250 lei | 96.905 lei | 21.014 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 722.800 lei | 223.846 lei | 233.866 lei | 153.913 lei | 222.562 lei | 298.526 lei | 406.944 lei | 448.501 lei | 51.230 lei | 56.044 lei | 166.646 lei |
| Datorii | 609.395 lei | 572.943 lei | 630.898 lei | 554.249 lei | 645.926 lei | 695.040 lei | 794.830 lei | 658.667 lei | 144.758 lei | 183.822 lei | 391.379 lei |
| Capitaluri proprii | 113.396 lei | -349.097 lei | -397.032 lei | -400.336 lei | -423.364 lei | -396.514 lei | -387.886 lei | -210.166 lei | -93.528 lei | -127.778 lei | -224.733 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MIGAS CONIMPEX SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MIGAS CONIMPEX SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MIGAS CONIMPEX SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (Str. OASULUI, nr. 39); numărul de înmatriculare e J|40|1230|1995, din 22.02.1995.
Ce cifră de afaceri a avut MIGAS CONIMPEX SRL în 2025?
530.808 lei, cu 162% peste 2024 (202.722 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 462.493 lei.
De unde vin datele despre MIGAS CONIMPEX SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.