VALY & FLORIN SRL
VALY & FLORIN SRL: firmă în funcțiune din Sat Bohotin, Comuna Răducăneni, Iași, CUI 7030459. Cifră de afaceri 2025: 751.167 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 7030459
- Denumire
- VALY & FLORIN SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|131|1995
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.02.1995
- Sediu
- Sat Bohotin, Comuna Răducăneni, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 5211 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
Arată toate (69)
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 2
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne · rev. 2
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 2
- 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 2
- 4635 Comerț cu ridicata al produselor din tutun · rev. 2
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 2
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 2
- 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște · rev. 2
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 2
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 2
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 2
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate · rev. 2
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate · rev. 2
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · rev. 2
- 4763 Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate · rev. 2
- 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · rev. 2
- 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 751.167 lei (+22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 186,8 mii lei · 2025 751,2 mii lei · maxim 2025 751,2 mii lei · minim 2015 186,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −14,8 mii lei · 2025 −107,5 mii lei · maxim 2018 137,1 mii lei · minim 2024 −138,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 4 · maxim 2019 7 · minim 2017 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 751.167 lei | 617.691 lei | 424.591 lei | 344.120 lei | 281.141 lei | 283.060 lei | 285.303 lei | 283.052 lei | 242.868 lei | 219.380 lei | 186.769 lei |
| Venituri totale | 754.801 lei | 662.034 lei | 587.873 lei | 542.578 lei | 422.562 lei | 387.166 lei | 514.189 lei | 521.311 lei | 243.306 lei | 219.380 lei | 186.769 lei |
| Cheltuieli totale | 839.781 lei | 780.992 lei | 590.331 lei | 443.150 lei | 357.959 lei | 371.388 lei | 430.946 lei | 378.963 lei | 247.467 lei | 216.967 lei | 195.972 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 94.002 lei | 60.389 lei | 12.115 lei | 78.114 lei | 137.135 lei | 0 lei | 219 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 107.515 lei | 138.771 lei | 8.307 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 6.590 lei | 0 lei | 14.806 lei |
| Rezultat net | -107.515 lei | -138.771 lei | -8.307 lei | 94.002 lei | 60.389 lei | 12.115 lei | 78.114 lei | 137.135 lei | -6.590 lei | 219 lei | -14.806 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 368.649 lei | 352.968 lei | 337.661 lei | 327.911 lei | 340.841 lei | 344.245 lei | 338.772 lei | 315.307 lei | 272.665 lei | 271.730 lei | 271.112 lei |
| Datorii | 332.313 lei | 200.810 lei | 46.731 lei | 28.675 lei | 135.606 lei | 199.399 lei | 206.041 lei | 260.690 lei | 355.183 lei | 347.659 lei | 347.260 lei |
| Capitaluri proprii | 36.336 lei | 152.158 lei | 290.930 lei | 299.236 lei | 205.235 lei | 144.846 lei | 132.731 lei | 54.617 lei | -82.518 lei | -75.929 lei | -76.148 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 7 | 6 | 4 | 6 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VALY & FLORIN SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VALY & FLORIN SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VALY & FLORIN SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bohotin, Comuna Răducăneni, județul Iași; numărul de înmatriculare e J|22|131|1995, din 16.02.1995.
Ce cifră de afaceri a avut VALY & FLORIN SRL în 2025?
751.167 lei, cu 22% peste 2024 (617.691 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 107.515 lei.
Câți salariați are VALY & FLORIN SRL?
4 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VALY & FLORIN SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.