COOP. DE CONSUM CEHU SILVANIEI SOCIETATE COOPERATIVĂ
COOP. DE CONSUM CEHU SILVANIEI SOCIETATE COOPERATIVĂ: firmă în funcțiune din Loc. Cehu Silvaniei, Oraș Cehu Silvaniei, Sălaj, CUI 684146. Cifră de afaceri 2025:
Registru
- CUI
- 684146
- Denumire
- COOP. DE CONSUM CEHU SILVANIEI SOCIETATE COOPERATIVĂ
- Formă juridică
- societate cooperativă (dedus; fără nomenclator ONRC)
- Număr de înmatriculare
- C|31|16|2005
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.06.2005
- Sediu
- P-ta. TRANDAFIRILOR, nr. 2/A, Loc. Cehu Silvaniei, Oraș Cehu Silvaniei, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 5211 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 1
- 5212 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 1
- 5221 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 1
- 5222 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 1
- 5223 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 1
- 5224 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 1
Arată toate (30)
- 5227 Comerț cu amănuntul în magazine specializate al produselor alimentare · rev. 1
- 5241 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 1
- 5242 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 1
- 5243 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 1
- 5244 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic · rev. 1
- 5245 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electro-menajere, al aparatelor de radio si televizoarelor · rev. 1
- 5246 Comerț cu amănuntul cu articole de fierărie, cu articole din sticlă și cu cele pentru vopsit · rev. 1
- 5247 Comerț cu amănuntul al cărților, ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 1
- 5248 Comerțul cu amănuntul, în magazine specializate, al altor produse n.c.a. · rev. 1
- 5530 Restaurante · rev. 1
- 5540 Baruri · rev. 1
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · rev. 2
- 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similare · rev. 2
- 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 91.404 lei (-26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 668,4 mii lei · 2025 91,4 mii lei · maxim 2015 668,4 mii lei · minim 2025 91,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,2 mii lei · 2025 98,5 mii lei · maxim 2025 98,5 mii lei · minim 2020 −25,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 10 · 2025 1 · maxim 2015 10 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 91.404 lei | 122.848 lei | 207.455 lei | 213.283 lei | 178.043 lei | 210.227 lei | 547.153 lei | 643.514 lei | 577.166 lei | 578.062 lei | 668.403 lei |
| Venituri totale | 327.034 lei | 141.008 lei | 237.867 lei | 253.962 lei | 243.444 lei | 316.256 lei | 716.929 lei | 673.850 lei | 860.939 lei | 646.844 lei | 734.442 lei |
| Cheltuieli totale | 225.066 lei | 132.697 lei | 231.820 lei | 254.026 lei | 239.152 lei | 339.113 lei | 700.991 lei | 653.319 lei | 859.951 lei | 665.312 lei | 732.764 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 98.481 lei | 7.107 lei | 3.787 lei | 0 lei | 1.954 lei | 0 lei | 8.768 lei | 13.793 lei | 0 lei | 0 lei | 1.210 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.605 lei | 0 lei | 25.628 lei | 0 lei | 0 lei | 9.166 lei | 18.468 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 98.481 lei | 7.107 lei | 3.787 lei | -2.605 lei | 1.954 lei | -25.628 lei | 8.768 lei | 13.793 lei | -9.166 lei | -18.468 lei | 1.210 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 219.676 lei | 131.662 lei | 173.639 lei | 83.990 lei | 117.688 lei | 130.726 lei | 229.944 lei | 281.884 lei | 122.236 lei | 225.008 lei | 285.609 lei |
| Datorii | 18.047 lei | 28.964 lei | 22.778 lei | 33.010 lei | 24.817 lei | 80.054 lei | 52.604 lei | 102.252 lei | 60.491 lei | 187.406 lei | 165.897 lei |
| Capitaluri proprii | 201.629 lei | 102.698 lei | 150.164 lei | 50.176 lei | 78.254 lei | 50.672 lei | 177.321 lei | 178.604 lei | 61.745 lei | 36.165 lei | 119.712 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 6 | 6 | 7 | 10 | 10 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este COOP. DE CONSUM CEHU SILVANIEI SOCIETATE COOPERATIVĂ activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, COOP. DE CONSUM CEHU SILVANIEI SOCIETATE COOPERATIVĂ figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul COOP. DE CONSUM CEHU SILVANIEI SOCIETATE COOPERATIVĂ?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Cehu Silvaniei, Oraș Cehu Silvaniei, județul Sălaj (P-ta. TRANDAFIRILOR, nr. 2/A); numărul de înmatriculare e C|31|16|2005, din 02.06.2005.
Ce cifră de afaceri a avut COOP. DE CONSUM CEHU SILVANIEI SOCIETATE COOPERATIVĂ în 2025?
91.404 lei, cu 26% sub 2024 (122.848 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 98.481 lei.
Câți salariați are COOP. DE CONSUM CEHU SILVANIEI SOCIETATE COOPERATIVĂ?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre COOP. DE CONSUM CEHU SILVANIEI SOCIETATE COOPERATIVĂ?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.