CARMIC IMPEX SRL — dosare în instanță
Numele CARMIC IMPEX SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 31 mai 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 29 aprilie 2025
- Ultima activitate
- 31 mai 2026
Din registrul firmelor (CUI 6839002)
- CUI
- 6839002
- Denumire
- CARMIC IMPEX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4578|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.12.1994
- Sediu
- Str. CAPITAN GRIGORE IGNAT, nr. 3, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1011 Prelucrarea și conservarea cărnii · rev. 3
- 1012 Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre · rev. 3
- 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) · rev. 3
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
Arată toate (20)
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 39.399.519 lei (-1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 6,4 mil. lei · 2025 39,4 mil. lei · maxim 2024 39,7 mil. lei · minim 2015 6,4 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 621 mii lei · 2025 5,3 mil. lei · maxim 2024 5,4 mil. lei · minim 2015 621 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 23 · 2025 69 · maxim 2025 69 · minim 2015 23.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 39.399.519 lei | 39.746.940 lei | 35.632.752 lei | 26.416.062 lei | 22.693.917 lei | 24.940.796 lei | 22.628.564 lei | 14.684.016 lei | 9.256.574 lei | 8.050.280 lei | 6.440.220 lei |
| Venituri totale | 55.482.752 lei | 57.935.248 lei | 56.961.370 lei | 38.621.805 lei | 31.325.843 lei | 34.600.307 lei | 31.683.414 lei | 20.873.194 lei | 12.710.960 lei | 10.399.829 lei | 9.693.588 lei |
| Cheltuieli totale | 49.346.879 lei | 51.826.030 lei | 52.753.739 lei | 36.153.450 lei | 28.618.984 lei | 32.028.606 lei | 30.163.641 lei | 19.586.436 lei | 11.524.021 lei | 9.352.262 lei | 8.972.108 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 5.319.514 lei | 5.387.743 lei | 3.634.581 lei | 2.200.955 lei | 2.626.705 lei | 2.334.799 lei | 1.425.410 lei | 1.109.808 lei | 1.015.054 lei | 902.217 lei | 620.974 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.319.514 lei | 5.387.743 lei | 3.634.581 lei | 2.200.955 lei | 2.626.705 lei | 2.334.799 lei | 1.425.410 lei | 1.109.808 lei | 1.015.054 lei | 902.217 lei | 620.974 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 13.080.761 lei | 11.983.454 lei | 10.008.563 lei | 10.965.296 lei | 11.071.655 lei | 8.829.671 lei | 7.887.878 lei | 6.383.599 lei | 4.696.753 lei | 3.694.184 lei | 2.000.357 lei |
| Datorii | 4.372.629 lei | 3.346.525 lei | 469.330 lei | 712.819 lei | 370.975 lei | 755.696 lei | 2.148.702 lei | 2.069.833 lei | 1.492.795 lei | 1.505.280 lei | 713.670 lei |
| Capitaluri proprii | 8.708.132 lei | 8.636.929 lei | 9.539.233 lei | 10.252.477 lei | 10.700.680 lei | 8.073.975 lei | 5.739.176 lei | 4.313.766 lei | 3.203.958 lei | 2.188.904 lei | 1.286.687 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 69 | 64 | 66 | 63 | 59 | 55 | 58 | 47 | 28 | 25 | 23 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Apelant: 1
Categorii de dosare
- Contenciosadministrativsifiscal: 1
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 18833/211/2022 | Tribunalul Cluj | Contenciosadministrativsifiscal | Apel | Apelant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare CARMIC IMPEX SRL?
CARMIC IMPEX SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 31 mai 2026.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 25 septembrie 2026.