CM GENERAL CONSTRUZIONI SRL
CM GENERAL CONSTRUZIONI SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 6661664. Cifră de afaceri 2025: 43.790 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 6661664
- Denumire
- CM GENERAL CONSTRUZIONI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|27028|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.12.1994
- Sediu
- Aleea STUPILOR, nr. 5, bl. E7, sc. 2, et. 3, ap. 36, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
Arată toate (10)
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 43.790 lei (+141% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,2 mil. lei · 2025 43,8 mii lei · maxim 2015 1,2 mil. lei · minim 2024 18,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 215,6 mii lei · 2025 18,6 mii lei · maxim 2015 215,6 mii lei · minim 2017 −44,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 15 · 2019 1 · maxim 2015 15 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 43.790 lei | 18.200 lei | 55.733 lei | 48.963 lei | 90.232 lei | 49.907 lei | 42.249 lei | 50.228 lei | 449.610 lei | 879.425 lei | 1.201.030 lei |
| Venituri totale | 43.790 lei | 18.200 lei | 55.733 lei | 48.963 lei | 90.232 lei | 49.907 lei | 42.249 lei | 50.228 lei | 449.610 lei | 879.425 lei | 1.201.030 lei |
| Cheltuieli totale | 21.970 lei | 16.907 lei | 17.674 lei | 41.293 lei | 63.706 lei | 31.429 lei | 14.552 lei | 51.040 lei | 486.931 lei | 697.709 lei | 971.875 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 18.573 lei | 284 lei | 32.972 lei | 6.450 lei | 23.819 lei | 16.981 lei | 26.430 lei | 0 lei | 0 lei | 152.641 lei | 215.573 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.319 lei | 44.541 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 18.573 lei | 284 lei | 32.972 lei | 6.450 lei | 23.819 lei | 16.981 lei | 26.430 lei | -2.319 lei | -44.541 lei | 152.641 lei | 215.573 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 34.894 lei | 17.537 lei | 53.522 lei | 20.551 lei | 42.367 lei | 40.585 lei | 3.637 lei | 150 lei | 16.282 lei | 189.898 lei | 197.603 lei |
| Datorii | 1.937 lei | 3.153 lei | 0 lei | 1 lei | 12.908 lei | 25.473 lei | 5.507 lei | 28.449 lei | 42.263 lei | 31.722 lei | 128.737 lei |
| Capitaluri proprii | 32.957 lei | 14.384 lei | 53.522 lei | 20.550 lei | 29.459 lei | 15.112 lei | -1.870 lei | -28.299 lei | -25.981 lei | 158.176 lei | 68.866 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 9 | 12 | 15 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CM GENERAL CONSTRUZIONI SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CM GENERAL CONSTRUZIONI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CM GENERAL CONSTRUZIONI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (Aleea STUPILOR, nr. 5, bl. E7, sc. 2, et. 3, ap. 36); numărul de înmatriculare e J|40|27028|1994, din 22.12.1994.
Ce cifră de afaceri a avut CM GENERAL CONSTRUZIONI SRL în 2025?
43.790 lei, cu 141% peste 2024 (18.200 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 18.573 lei.
De unde vin datele despre CM GENERAL CONSTRUZIONI SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.