EUROSYNERGY SRL — dosare în instanță
Numele EUROSYNERGY SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 21 februarie 2024
- Ultima activitate
- 27 septembrie 2026
- Rol dominant
- Recurent — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 6654624)
- CUI
- 6654624
- Denumire
- EUROSYNERGY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|4353|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.12.1994
- Sediu
- CHEILE BACIULUI, nr. 924B, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
Arată toate (8)
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.656.754 lei (-17% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 4 mil. lei · 2025 3,7 mil. lei · maxim 2022 4,7 mil. lei · minim 2016 3,4 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 45,1 mii lei · 2025 16,8 mii lei · maxim 2019 383,6 mii lei · minim 2020 12,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 12 · 2025 1 · maxim 2015 12 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.656.754 lei | 4.396.361 lei | 4.724.266 lei | 4.729.749 lei | 4.462.265 lei | 3.561.668 lei | 4.663.149 lei | 4.368.714 lei | 4.083.208 lei | 3.415.679 lei | 3.996.240 lei |
| Venituri totale | 3.666.748 lei | 4.406.125 lei | 4.753.578 lei | 4.773.933 lei | 4.499.849 lei | 3.659.144 lei | 4.812.427 lei | 4.356.830 lei | 4.117.585 lei | 3.441.373 lei | 4.224.149 lei |
| Cheltuieli totale | 3.645.850 lei | 4.375.557 lei | 4.490.170 lei | 4.543.092 lei | 4.223.509 lei | 3.642.902 lei | 4.396.928 lei | 3.995.371 lei | 3.971.061 lei | 3.383.171 lei | 4.167.481 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 16.807 lei | 24.640 lei | 229.084 lei | 190.625 lei | 232.937 lei | 12.353 lei | 383.603 lei | 318.010 lei | 124.733 lei | 49.165 lei | 45.140 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 16.807 lei | 24.640 lei | 229.084 lei | 190.625 lei | 232.937 lei | 12.353 lei | 383.603 lei | 318.010 lei | 124.733 lei | 49.165 lei | 45.140 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.399.907 lei | 1.656.149 lei | 1.746.981 lei | 1.685.350 lei | 1.628.986 lei | 1.750.644 lei | 1.927.150 lei | 1.727.739 lei | 1.444.776 lei | 1.474.157 lei | 1.698.228 lei |
| Datorii | 1.194.826 lei | 1.069.906 lei | 776.955 lei | 662.441 lei | 537.122 lei | 548.048 lei | 575.667 lei | 541.046 lei | 436.093 lei | 441.707 lei | 479.749 lei |
| Capitaluri proprii | 203.050 lei | 586.243 lei | 970.026 lei | 1.019.609 lei | 1.091.864 lei | 1.202.596 lei | 1.351.483 lei | 1.185.080 lei | 1.007.070 lei | 1.030.837 lei | 1.195.672 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | 8 | 10 | 12 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Recurent: 1
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 1
Stadii procesuale
- Recurs: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 181/117/2022 | Curtea de Apel Cluj | Contencios administrativ și fiscal | Recurs | Recurent |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare EUROSYNERGY SRL?
EUROSYNERGY SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 27 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des EUROSYNERGY SRL?
Cel mai des ca recurent (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă recurent?
Recurent: partea care a declarat recurs împotriva unei hotărâri.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 06 octombrie 2026.