AS 94 SRL — dosare în instanță
Numele AS 94 SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 28 septembrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 21 noiembrie 2024
- Ultima activitate
- 28 septembrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 6603469)
- CUI
- 6603469
- Denumire
- AS 94 SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|4448|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.12.1994
- Sediu
- GALA GALACTION, nr. 26, HOTEL COMETA, Loc. Jupiter, Municipiul Mangalia, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 2
- 5610 Restaurante · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 6.387.652 lei (+7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,4 mil. lei · 2025 6,4 mil. lei · maxim 2023 6,7 mil. lei · minim 2015 2,4 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 506,9 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2017 6,7 mil. lei · minim 2015 506,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 9 · 2025 24 · maxim 2021 26 · minim 2015 9.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 6.387.652 lei | 5.963.205 lei | 6.700.931 lei | 6.274.546 lei | 5.154.297 lei | 4.518.316 lei | 4.461.836 lei | 3.789.772 lei | 3.141.548 lei | 2.950.042 lei | 2.390.484 lei |
| Venituri totale | 6.699.274 lei | 6.261.055 lei | 6.728.017 lei | 6.294.128 lei | 5.176.875 lei | 4.661.571 lei | 4.482.329 lei | 3.791.906 lei | 10.042.310 lei | 2.972.937 lei | 2.394.291 lei |
| Cheltuieli totale | 5.351.746 lei | 4.642.385 lei | 4.578.978 lei | 4.463.506 lei | 3.512.177 lei | 3.145.190 lei | 3.851.992 lei | 2.601.566 lei | 2.354.166 lei | 2.293.351 lei | 1.790.493 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.113.931 lei | 1.340.544 lei | 2.081.759 lei | 1.808.612 lei | 1.612.932 lei | 1.469.774 lei | 585.519 lei | 1.166.582 lei | 6.653.510 lei | 571.154 lei | 506.910 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.113.931 lei | 1.340.544 lei | 2.081.759 lei | 1.808.612 lei | 1.612.932 lei | 1.469.774 lei | 585.519 lei | 1.166.582 lei | 6.653.510 lei | 571.154 lei | 506.910 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 4.106.485 lei | 3.607.819 lei | 3.870.901 lei | 3.813.289 lei | 3.653.739 lei | 3.795.834 lei | 3.425.615 lei | 3.462.476 lei | 9.497.795 lei | 3.058.737 lei | 2.600.516 lei |
| Datorii | 1.965.142 lei | 1.070.769 lei | 720.646 lei | 2.747.577 lei | 1.081.385 lei | 1.336.674 lei | 1.849.468 lei | 1.338.686 lei | 1.895.597 lei | 1.218.846 lei | 539.046 lei |
| Capitaluri proprii | 2.052.234 lei | 2.490.795 lei | 3.106.772 lei | 1.025.014 lei | 2.551.237 lei | 2.408.078 lei | 1.523.823 lei | 2.104.884 lei | 7.589.720 lei | 1.832.646 lei | 2.060.186 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 24 | 23 | 23 | 26 | 26 | 25 | 24 | 21 | 18 | 10 | 9 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Contencios administrativ: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 8571/118/2024 | Tribunalul Constanța | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare AS 94 SRL?
AS 94 SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 28 septembrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des AS 94 SRL?
Cel mai des ca reclamant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia contencios administrativ (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 07 octombrie 2026.