NEVER SRL
NEVER SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Drăgășani, Vâlcea, CUI 6586139. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 6586139
- Denumire
- NEVER SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|1302|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.11.1994
- Sediu
- CPT. HOARCA, nr. 36, Municipiul Drăgășani, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 0124 Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase · rev. 2
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
Arată toate (13)
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 13,1 mii lei · 2024 0 lei · maxim 2021 321,3 mii lei · minim 2024 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −65,2 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2021 89,4 mii lei · minim 2024 −109,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 3 · 2025 0 · maxim 2017 3 · minim 2025 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 0 lei | 72.578 lei | 223.542 lei | 321.286 lei | 1.400 lei | — | 21.160 lei | 43.665 lei | 1.280 lei | 13.091 lei |
| Venituri totale | 10.308 lei | 0 lei | 148.078 lei | 229.181 lei | 449.961 lei | 1.400 lei | 0 lei | 21.160 lei | 43.665 lei | 1.280 lei | 13.091 lei |
| Cheltuieli totale | 10.308 lei | 109.508 lei | 90.512 lei | 192.658 lei | 350.914 lei | 21.668 lei | 77.109 lei | 91.107 lei | 119.913 lei | 49.526 lei | 77.888 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 56.840 lei | 34.288 lei | 89.360 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 109.508 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 20.310 lei | 77.109 lei | 70.159 lei | 76.685 lei | 48.259 lei | 65.190 lei |
| Rezultat net | 0 lei | -109.508 lei | 56.840 lei | 34.288 lei | 89.360 lei | -20.310 lei | -77.109 lei | -70.159 lei | -76.685 lei | -48.259 lei | -65.190 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 971.671 lei | 973.030 lei | 928.282 lei | 942.274 lei | 931.510 lei | 784.851 lei | 784.974 lei | 786.176 lei | 801.984 lei | 796.345 lei | 797.137 lei |
| Datorii | 1.368.232 lei | 1.369.591 lei | 1.215.334 lei | 1.286.166 lei | 1.309.691 lei | 1.251.795 lei | 1.231.608 lei | 1.155.701 lei | 1.101.350 lei | 1.019.026 lei | 971.559 lei |
| Capitaluri proprii | -396.561 lei | -396.561 lei | -287.052 lei | -343.892 lei | -378.181 lei | -466.944 lei | -446.634 lei | -369.525 lei | -299.366 lei | -222.681 lei | -174.422 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 3 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NEVER SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NEVER SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NEVER SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Drăgășani, județul Vâlcea (CPT. HOARCA, nr. 36); numărul de înmatriculare e J|38|1302|1994, din 30.11.1994.
Câți salariați are NEVER SRL?
0 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NEVER SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.