FOUR SEASONS SRL
FOUR SEASONS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 6553018. Cifră de afaceri 2025: 769.672 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 6553018
- Denumire
- FOUR SEASONS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|3225|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.12.1994
- Sediu
- HEBE, nr. 53, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 769.672 lei (-26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 355,7 mii lei · 2025 769,7 mii lei · maxim 2024 1 mil. lei · minim 2018 115,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −54,2 mii lei · 2025 −7,7 mii lei · maxim 2024 31,1 mii lei · minim 2019 −100,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 3 · maxim 2016 6 · minim 2023 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 769.672 lei | 1.043.591 lei | 880.415 lei | 676.736 lei | 383.317 lei | 414.078 lei | 119.920 lei | 115.890 lei | 151.816 lei | 319.394 lei | 355.745 lei |
| Venituri totale | 982.391 lei | 1.043.591 lei | 880.415 lei | 676.736 lei | 383.317 lei | 416.036 lei | 119.931 lei | 115.890 lei | 151.887 lei | 319.394 lei | 355.745 lei |
| Cheltuieli totale | 990.061 lei | 985.448 lei | 908.137 lei | 716.136 lei | 445.743 lei | 451.662 lei | 219.168 lei | 210.634 lei | 226.842 lei | 375.966 lei | 399.246 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 31.121 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 7.670 lei | 0 lei | 36.526 lei | 46.168 lei | 66.281 lei | 38.846 lei | 100.437 lei | 95.902 lei | 76.474 lei | 59.767 lei | 54.173 lei |
| Rezultat net | -7.670 lei | 31.121 lei | -36.526 lei | -46.168 lei | -66.281 lei | -38.846 lei | -100.437 lei | -95.902 lei | -76.474 lei | -59.767 lei | -54.173 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 22.299 lei | 90.713 lei | 153.065 lei | 290.992 lei | 214.116 lei | 51.899 lei | 49.733 lei | 63.167 lei | 72.252 lei | 51.994 lei | 73.786 lei |
| Datorii | 1.107.978 lei | 1.168.722 lei | 1.262.195 lei | 1.363.596 lei | 1.240.552 lei | 1.012.054 lei | 972.042 lei | 885.040 lei | 798.223 lei | 701.490 lei | 663.515 lei |
| Capitaluri proprii | -1.085.679 lei | -1.078.009 lei | -1.109.130 lei | -1.072.604 lei | -1.026.436 lei | -960.155 lei | -922.309 lei | -821.873 lei | -725.971 lei | -649.496 lei | -589.729 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 6 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FOUR SEASONS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FOUR SEASONS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FOUR SEASONS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (HEBE, nr. 53); numărul de înmatriculare e J|35|3225|1994, din 05.12.1994.
Ce cifră de afaceri a avut FOUR SEASONS SRL în 2025?
769.672 lei, cu 26% sub 2024 (1.043.591 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 7.670 lei.
Câți salariați are FOUR SEASONS SRL?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FOUR SEASONS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.