GEOMARY PROD SRL
GEOMARY PROD SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Jiu, Gorj, CUI 6538514. Cifră de afaceri 2025: 43.241 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 6538514
- Denumire
- GEOMARY PROD SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|1537|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.11.1994
- Sediu
- Str. CORNELIU COPOSU, bl. 1, sc. 2, ap. 3, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 2899 Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a. · rev. 3
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
Arată toate (15)
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 43.241 lei (-6% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 102,9 mii lei · 2025 43,2 mii lei · maxim 2016 117,6 mii lei · minim 2025 43,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −15,9 mii lei · 2025 12,1 mii lei · maxim 2022 22,1 mii lei · minim 2015 −15,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 0 · maxim 2015 3 · minim 2017 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 43.241 lei | 46.207 lei | 64.566 lei | 66.307 lei | 59.947 lei | 50.742 lei | 55.309 lei | 78.974 lei | 103.551 lei | 117.590 lei | 102.902 lei |
| Venituri totale | 43.241 lei | 46.207 lei | 91.566 lei | 66.307 lei | 59.951 lei | 53.791 lei | 55.309 lei | 78.974 lei | 103.551 lei | 120.646 lei | 107.179 lei |
| Cheltuieli totale | 28.855 lei | 41.278 lei | 79.174 lei | 42.626 lei | 56.694 lei | 47.725 lei | 66.380 lei | 69.042 lei | 87.434 lei | 118.530 lei | 119.831 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 12.084 lei | 4.135 lei | 11.745 lei | 22.050 lei | 2.390 lei | 5.738 lei | 0 lei | 9.138 lei | 15.079 lei | 909 lei | — |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 11.626 lei | — | — | — | 15.867 lei |
| Rezultat net | 12.084 lei | 4.135 lei | 11.745 lei | 22.050 lei | 2.390 lei | 5.738 lei | -11.626 lei | 9.138 lei | 15.079 lei | 909 lei | -15.867 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 164.627 lei | 152.452 lei | 154.619 lei | 126.201 lei | 114.701 lei | 110.653 lei | 106.139 lei | 108.091 lei | 103.684 lei | 112.640 lei | 101.952 lei |
| Datorii | 43.100 lei | 43.009 lei | 49.312 lei | 32.640 lei | 43.190 lei | 41.531 lei | 42.755 lei | 33.081 lei | 37.812 lei | 61.847 lei | 52.068 lei |
| Capitaluri proprii | 121.527 lei | 109.443 lei | 105.307 lei | 93.561 lei | 71.511 lei | 69.122 lei | 63.384 lei | 75.010 lei | 65.872 lei | 50.793 lei | 49.884 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GEOMARY PROD SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GEOMARY PROD SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul GEOMARY PROD SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Jiu, județul Gorj (Str. CORNELIU COPOSU, bl. 1, sc. 2, ap. 3); numărul de înmatriculare e J|18|1537|1994, din 16.11.1994.
Ce cifră de afaceri a avut GEOMARY PROD SRL în 2025?
43.241 lei, cu 6% sub 2024 (46.207 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 12.084 lei.
Câți salariați are GEOMARY PROD SRL?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GEOMARY PROD SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.