MANOLO SRL
MANOLO SRL: firmă în funcțiune din Sat Zăbalț, Comuna Ususău, Arad, CUI 6527701. Cifră de afaceri 2025: 8.566.204 lei, 18 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 6527701
- Denumire
- MANOLO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|1327|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.10.1994
- Sediu
- nr. 40, Sat Zăbalț, Comuna Ususău, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0170 Vânătoare, capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii · rev. 3
- 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană · rev. 3
- 2920 Producția de caroserii pentru autovehicule; fabricarea de remorci și semiremorci · rev. 3
- 2931 Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule · rev. 3
Arată toate (60)
- 2932 Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule · rev. 3
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 3
- 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4687 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier · rev. 3
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare · rev. 3
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 3
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 7751 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor · rev. 3
- 7752 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare) · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8697 Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană · rev. 3
- 8791 Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu · rev. 3
- 9311 Activități ale bazelor sportive · rev. 3
- 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
- 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor · rev. 3
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor · rev. 3
- 9640 Activități de intermediere pentru servicii personale · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 8.566.204 lei (-15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 12,8 mil. lei · 2025 8,6 mil. lei · maxim 2017 14,8 mil. lei · minim 2025 8,6 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 331,2 mii lei · 2025 188,1 mii lei · maxim 2022 410,2 mii lei · minim 2018 −640,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 48 · 2025 18 · maxim 2016 48 · minim 2025 18.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 8.566.204 lei | 10.077.854 lei | 10.470.799 lei | 10.638.994 lei | 10.885.683 lei | 9.145.186 lei | 12.032.767 lei | 13.490.006 lei | 14.763.735 lei | 14.382.200 lei | 12.840.634 lei |
| Venituri totale | 8.901.765 lei | 10.260.906 lei | 10.789.040 lei | 11.015.744 lei | 11.606.791 lei | 9.480.158 lei | 12.390.382 lei | 13.618.067 lei | 15.101.750 lei | 14.631.963 lei | 13.146.215 lei |
| Cheltuieli totale | 8.645.257 lei | 10.093.654 lei | 10.366.861 lei | 10.512.291 lei | 11.229.701 lei | 9.336.250 lei | 12.354.002 lei | 14.258.888 lei | 15.052.918 lei | 14.491.409 lei | 12.709.008 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 188.121 lei | 112.652 lei | 324.226 lei | 410.222 lei | 290.529 lei | 115.931 lei | 36.380 lei | 0 lei | 2.324 lei | 70.858 lei | 331.150 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 640.821 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 188.121 lei | 112.652 lei | 324.226 lei | 410.222 lei | 290.529 lei | 115.931 lei | 36.380 lei | -640.821 lei | 2.324 lei | 70.858 lei | 331.150 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 19.084.625 lei | 27.969.582 lei | 26.646.300 lei | 27.617.155 lei | 27.506.527 lei | 13.153.685 lei | 13.087.617 lei | 12.992.647 lei | 13.623.977 lei | 14.193.394 lei | 14.502.020 lei |
| Datorii | 1.415.085 lei | 3.661.356 lei | 2.350.725 lei | 890.155 lei | 790.214 lei | 807.573 lei | 857.436 lei | 798.846 lei | 789.355 lei | 1.361.096 lei | 1.735.610 lei |
| Capitaluri proprii | 17.669.540 lei | 24.308.226 lei | 24.295.575 lei | 26.727.000 lei | 26.586.779 lei | 12.346.112 lei | 12.230.181 lei | 12.193.801 lei | 12.834.622 lei | 12.832.298 lei | 12.761.441 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 18 | 21 | 22 | 23 | 24 | 23 | 32 | 43 | — | 48 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
- MANOLO SRL — 6 dosare
Întrebări frecvente
Este MANOLO SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MANOLO SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MANOLO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Zăbalț, Comuna Ususău, județul Arad (nr. 40); numărul de înmatriculare e J|02|1327|1994, din 14.10.1994.
Ce cifră de afaceri a avut MANOLO SRL în 2025?
8.566.204 lei, cu 15% sub 2024 (10.077.854 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 188.121 lei.
Câți salariați are MANOLO SRL?
18 salariați în medie în 2025 (21 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MANOLO SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.