CIV-COM SRL
CIV-COM SRL: firmă în funcțiune din Sat Negreni, Oraș Scornicești, Olt, CUI 6515944. Cifră de afaceri 2025: 664.454 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 6515944
- Denumire
- CIV-COM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|28|1090|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.11.1994
- Sediu
- ISĂROAIA, nr. 1, Sat Negreni, Oraș Scornicești, Olt
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
Arată toate (17)
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 664.454 lei (+29% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 578,1 mii lei · 2025 664,5 mii lei · maxim 2016 782,1 mii lei · minim 2019 387,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 18,7 mii lei · 2025 10,8 mii lei · maxim 2019 41,2 mii lei · minim 2017 −25,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 2 · maxim 2015 5 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 664.454 lei | 515.868 lei | 595.332 lei | 735.573 lei | 488.602 lei | 445.136 lei | 387.728 lei | 450.421 lei | 498.808 lei | 782.090 lei | 578.095 lei |
| Venituri totale | 701.431 lei | 515.891 lei | 595.332 lei | 762.177 lei | 489.623 lei | 446.591 lei | 464.895 lei | 458.836 lei | 504.931 lei | 791.479 lei | 585.639 lei |
| Cheltuieli totale | 689.952 lei | 528.218 lei | 606.381 lei | 732.093 lei | 488.210 lei | 458.924 lei | 423.728 lei | 463.563 lei | 529.695 lei | 768.079 lei | 566.964 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 10.794 lei | 0 lei | 0 lei | 25.024 lei | 1.171 lei | 0 lei | 41.167 lei | 0 lei | 0 lei | 23.400 lei | 18.675 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 12.327 lei | 11.049 lei | 0 lei | 0 lei | 12.333 lei | 0 lei | 5.843 lei | 25.621 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 10.794 lei | -12.327 lei | -11.049 lei | 25.024 lei | 1.171 lei | -12.333 lei | 41.167 lei | -5.843 lei | -25.621 lei | 23.400 lei | 18.675 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 22.294 lei | 47.580 lei | 61.497 lei | 77.338 lei | 49.845 lei | 50.294 lei | 61.336 lei | 68.792 lei | 78.001 lei | 107.905 lei | 98.035 lei |
| Datorii | 190.488 lei | 226.568 lei | 228.158 lei | 232.950 lei | 230.480 lei | 232.101 lei | 230.810 lei | 279.433 lei | 282.798 lei | 352.081 lei | 365.611 lei |
| Capitaluri proprii | -168.194 lei | -178.988 lei | -166.661 lei | -155.612 lei | -180.635 lei | -181.807 lei | -169.474 lei | -210.641 lei | -204.797 lei | -244.176 lei | -267.576 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 4 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CIV-COM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CIV-COM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CIV-COM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Negreni, Oraș Scornicești, județul Olt (ISĂROAIA, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|28|1090|1994, din 17.11.1994.
Ce cifră de afaceri a avut CIV-COM SRL în 2025?
664.454 lei, cu 29% peste 2024 (515.868 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 10.794 lei.
Câți salariați are CIV-COM SRL?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CIV-COM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.