PULSAR IMPEX SRL
PULSAR IMPEX SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Baia Mare, Maramureș, CUI 6474267. Cifră de afaceri 2020: 5.462 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 6474267
- Denumire
- PULSAR IMPEX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|2197|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.11.1994
- Sediu
- Str. PETRE DULFU, nr. 8, ap. 37, Municipiul Baia Mare, Maramureș
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 21.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2020 · 6 bilanțuri
Financiar · 2015–2020 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2020, față de 2019.
În 2020, cifra de afaceri netă a fost 5.462 lei (-80% față de 2019).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 293,6 mii lei · 2020 5,5 mii lei · maxim 2018 298,3 mii lei · minim 2020 5,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 76,5 mii lei · 2020 −21,4 mii lei · maxim 2015 76,5 mii lei · minim 2018 −72,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2020 1 · maxim 2018 6 · minim 2019 1.
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 5.462 lei | 26.932 lei | 298.278 lei | 260.413 lei | 181.105 lei | 293.596 lei |
| Venituri totale | 34.183 lei | 81.375 lei | 577.548 lei | 260.757 lei | 181.674 lei | 383.406 lei |
| Cheltuieli totale | 55.008 lei | 151.813 lei | 644.259 lei | 306.525 lei | 180.797 lei | 292.280 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 737 lei | 76.534 lei |
| Pierdere netă | 21.372 lei | 71.252 lei | 72.486 lei | 48.375 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -21.372 lei | -71.252 lei | -72.486 lei | -48.375 lei | 737 lei | 76.534 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 329.333 lei | 329.285 lei | 366.224 lei | 226.890 lei | 232.160 lei | 206.753 lei |
| Datorii | 407.837 lei | 386.417 lei | 352.104 lei | 140.284 lei | 97.179 lei | 72.509 lei |
| Capitaluri proprii | -78.504 lei | -57.132 lei | 14.120 lei | 86.606 lei | 134.981 lei | 134.244 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 6 | — | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
- PULSAR IMPEX SRL — 4 dosare
Întrebări frecvente
Este PULSAR IMPEX SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PULSAR IMPEX SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 21.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PULSAR IMPEX SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Baia Mare, județul Maramureș (Str. PETRE DULFU, nr. 8, ap. 37); numărul de înmatriculare e J|24|2197|1994, din 22.11.1994.
Ce cifră de afaceri a avut PULSAR IMPEX SRL în 2020?
5.462 lei, cu 80% sub 2019 (26.932 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 21.372 lei.
Câți salariați are PULSAR IMPEX SRL?
1 salariat în medie în 2020 (1 în 2019), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PULSAR IMPEX SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (21.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2020). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.