RIGNY IMPEX SRL
RIGNY IMPEX SRL: firmă în funcțiune din Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureș, CUI 6359950. Cifră de afaceri 2025: 39.851 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 6359950
- Denumire
- RIGNY IMPEX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|1992|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.10.1994
- Sediu
- MOISEI, nr. 840D, Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 9319 Alte activități sportive n.c.a · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 21.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 39.851 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,5 mii lei · 2025 39,9 mii lei · maxim 2025 39,9 mii lei · minim 2018 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −7,2 mii lei · 2025 6,9 mii lei · maxim 2025 6,9 mii lei · minim 2015 −7,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 39.851 lei | — | — | — | — | 0 lei | — | 0 lei | — | 2.209 lei | 1.452 lei |
| Venituri totale | 39.851 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.681 lei | 2.209 lei | 1.452 lei |
| Cheltuieli totale | 31.866 lei | — | — | — | — | — | 0 lei | 930 lei | 397 lei | 4.047 lei | 8.594 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 6.910 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.234 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 930 lei | 0 lei | 1.904 lei | 7.186 lei |
| Rezultat net | 6.910 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | -930 lei | 1.234 lei | -1.904 lei | -7.186 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 62.944 lei | 0 lei | 6 lei | 6 lei | 6 lei | 6 lei | 6 lei | 6 lei | 941 lei | 1.197 lei | 4.944 lei |
| Datorii | 56.034 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 95.731 lei | 95.731 lei | 95.731 lei | 95.736 lei | 97.226 lei | 99.068 lei |
| Capitaluri proprii | 6.910 lei | 0 lei | 6 lei | 6 lei | 6 lei | -95.725 lei | -95.725 lei | -95.725 lei | -94.795 lei | -96.029 lei | -94.124 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | — | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RIGNY IMPEX SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, RIGNY IMPEX SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 21.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul RIGNY IMPEX SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Moisei, Comuna Moisei, județul Maramureș (MOISEI, nr. 840D); numărul de înmatriculare e J|24|1992|1994, din 17.10.1994.
Ce cifră de afaceri a avut RIGNY IMPEX SRL în 2025?
39.851 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.910 lei.
Câți salariați are RIGNY IMPEX SRL?
1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RIGNY IMPEX SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (21.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.