RAMELY SRL
RAMELY SRL: firmă în funcțiune din Sat Vorovești, Comuna Miroslava, Iași, CUI 6333098. Cifră de afaceri 2025: 4.625.467 lei, 17 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 6333098
- Denumire
- RAMELY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|2248|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.12.2015
- Sediu
- PRINCIPALĂ, nr. 64, Sat Vorovești, Comuna Miroslava, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
Arată toate (9)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 9524 Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 4.625.467 lei (+24% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,3 mil. lei · 2025 4,6 mil. lei · maxim 2025 4,6 mil. lei · minim 2017 1,2 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 103,5 mii lei · 2025 77,6 mii lei · maxim 2021 184,8 mii lei · minim 2017 −36,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 11 · 2025 17 · maxim 2024 17 · minim 2015 11.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 4.625.467 lei | 3.729.274 lei | 3.430.594 lei | 2.970.651 lei | 2.900.585 lei | 2.577.436 lei | 2.098.545 lei | 1.533.274 lei | 1.185.057 lei | 1.407.938 lei | 1.303.172 lei |
| Venituri totale | 7.432.716 lei | 6.153.919 lei | 5.910.182 lei | 5.034.616 lei | 4.802.015 lei | 4.004.293 lei | 3.192.298 lei | 2.291.843 lei | 1.921.013 lei | 2.264.306 lei | 2.269.700 lei |
| Cheltuieli totale | 7.341.986 lei | 6.073.123 lei | 5.811.318 lei | 4.963.859 lei | 4.587.973 lei | 3.859.022 lei | 3.013.124 lei | 2.188.579 lei | 1.945.755 lei | 2.107.558 lei | 2.146.177 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 77.646 lei | 68.644 lei | 64.287 lei | 40.802 lei | 184.775 lei | 118.915 lei | 154.940 lei | 86.715 lei | 0 lei | 136.255 lei | 103.478 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 36.875 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 77.646 lei | 68.644 lei | 64.287 lei | 40.802 lei | 184.775 lei | 118.915 lei | 154.940 lei | 86.715 lei | -36.875 lei | 136.255 lei | 103.478 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.487.090 lei | 2.572.107 lei | 2.604.973 lei | 2.210.080 lei | 1.878.264 lei | 1.465.482 lei | 1.431.406 lei | 1.457.495 lei | 1.237.375 lei | 1.367.775 lei | 1.300.945 lei |
| Datorii | 433.778 lei | 527.797 lei | 636.363 lei | 323.258 lei | 482.395 lei | 254.388 lei | 339.226 lei | 520.255 lei | 404.139 lei | 497.664 lei | 565.204 lei |
| Capitaluri proprii | 1.585.661 lei | 1.576.659 lei | 1.500.959 lei | 1.436.671 lei | 1.395.869 lei | 1.211.094 lei | 1.092.180 lei | 937.240 lei | 833.236 lei | 870.111 lei | 735.741 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 17 | 17 | 16 | 14 | 16 | 15 | 11 | 11 | 12 | 12 | 11 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RAMELY SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, RAMELY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RAMELY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vorovești, Comuna Miroslava, județul Iași (PRINCIPALĂ, nr. 64); numărul de înmatriculare e J|22|2248|2015, din 17.12.2015.
Ce cifră de afaceri a avut RAMELY SRL în 2025?
4.625.467 lei, cu 24% peste 2024 (3.729.274 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 77.646 lei.
Câți salariați are RAMELY SRL?
17 salariați în medie în 2025 (17 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RAMELY SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.