VRAJA MUNTILOR SRL

VRAJA MUNTILOR SRL: firmă în funcțiune din Sat Valea Întunecoasă, Comuna Lunca de Jos, Harghita, CUI 6306905. Cifră de afaceri 2024: 286.683 lei, 3 salariați. D

Registru

CUI
6306905
Denumire
VRAJA MUNTILOR SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|19|879|1994
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.10.1994
Sediu
nr. 164, Sat Valea Întunecoasă, Comuna Lunca de Jos, Harghita
Activități autorizate (CAEN)
  • 1107 Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate · rev. 3
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 3
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
30.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2024 · 9 bilanțuri

Financiar · 2015–2024 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 286.683 lei (+4% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 65,9 mii lei · 2024 286,7 mii lei · maxim 2024 286,7 mii lei · minim 2016 53,7 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 6 mii lei · 2024 3,8 mii lei · maxim 2023 20,8 mii lei · minim 2016 −13,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2024 3 · maxim 2020 3 · minim 2016 1.

Indicator2024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă286.683 lei276.053 lei249.354 lei183.482 lei164.151 leifără bilanț94.411 lei74.681 lei53.745 lei65.943 lei
Venituri totale286.683 lei276.053 lei249.354 lei183.482 lei164.151 leifără bilanț94.411 lei74.681 lei53.745 lei65.943 lei
Cheltuieli totale280.075 lei253.203 lei241.749 lei185.773 lei151.661 leifără bilanț101.909 lei71.924 lei66.438 lei57.950 lei
Rezultat
Profit net3.783 lei20.807 lei5.183 lei0 lei10.848 leifără bilanț0 lei2.010 lei0 lei6.015 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei4.126 lei0 leifără bilanț8.291 lei0 lei13.581 lei0 lei
Rezultat net3.783 lei20.807 lei5.183 lei-4.126 lei10.848 leifără bilanț-8.291 lei2.010 lei-13.581 lei6.015 lei
Bilanț
Active totale53.160 lei58.723 lei30.763 lei16.099 lei18.963 leifără bilanț17.221 lei14.345 lei14.821 lei12.629 lei
Datorii17.728 lei27.074 lei19.921 lei10.440 lei9.178 leifără bilanț19.171 lei8.004 lei10.490 lei-5.283 lei
Capitaluri proprii35.432 lei31.649 lei10.842 lei5.659 lei9.785 leifără bilanț-1.950 lei6.341 lei4.331 lei17.912 lei
Oameni
Număr mediu de salariați33333fără bilanț2212

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este VRAJA MUNTILOR SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, VRAJA MUNTILOR SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul VRAJA MUNTILOR SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Întunecoasă, Comuna Lunca de Jos, județul Harghita (nr. 164); numărul de înmatriculare e J|19|879|1994, din 10.10.1994.

Ce cifră de afaceri a avut VRAJA MUNTILOR SRL în 2024?

286.683 lei, cu 4% peste 2023 (276.053 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 3.783 lei.

Câți salariați are VRAJA MUNTILOR SRL?

3 salariați în medie în 2024 (3 în 2023), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre VRAJA MUNTILOR SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.