MEZELURI BUCOVENE S.R.L.
MEZELURI BUCOVENE S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova, CUI 6304904. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 6304904
- Denumire
- MEZELURI BUCOVENE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|2324|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.09.1994
- Sediu
- Str. VALEANCA, Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 1011 Prelucrarea și conservarea cărnii · rev. 2
- 1012 Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre · rev. 2
- 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) · rev. 2
- 1061 Fabricarea produselor de morărit · rev. 2
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie · rev. 2
- 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate · rev. 2
Arată toate (33)
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 2
- 1101 Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice · rev. 2
- 1102 Fabricarea vinurilor din struguri · rev. 2
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · rev. 2
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 275 mii lei · 2023 9,5 mii lei · maxim 2015 275 mii lei · minim 2023 9,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −12,6 mii lei · 2025 −4,1 mii lei · maxim 2017 55,1 mii lei · minim 2015 −12,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2020 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 9.482 lei | 26.281 lei | — | — | 40.093 lei | 60.007 lei | 144.233 lei | 169.076 lei | 274.986 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 12 lei | 9.482 lei | 51.020 lei | 0 lei | 953 lei | 158.114 lei | 230.382 lei | 312.415 lei | 300.231 lei | 348.241 lei |
| Cheltuieli totale | 4.143 lei | 5.977 lei | 9.645 lei | 25.690 lei | 1.413 lei | 7.932 lei | 151.564 lei | 199.093 lei | 244.075 lei | 284.775 lei | 360.843 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 24.715 lei | 0 lei | 0 lei | 3.734 lei | 24.377 lei | 55.120 lei | 12.983 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 4.143 lei | 5.965 lei | 163 lei | 0 lei | 1.413 lei | 7.008 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 12.602 lei |
| Rezultat net | -4.143 lei | -5.965 lei | -163 lei | 24.715 lei | -1.413 lei | -7.008 lei | 3.734 lei | 24.377 lei | 55.120 lei | 12.983 lei | -12.602 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 902.000 lei | 901.316 lei | 909.305 lei | 908.663 lei | 880.451 lei | 876.979 lei | 888.572 lei | 2.204.593 lei | 1.546.085 lei | 1.523.417 lei | 1.692.395 lei |
| Datorii | 201.266 lei | 196.439 lei | 198.463 lei | 197.658 lei | 194.161 lei | 188.376 lei | 192.961 lei | 1.465.123 lei | 1.501.881 lei | 1.534.334 lei | 1.716.295 lei |
| Capitaluri proprii | 700.734 lei | 704.877 lei | 710.842 lei | 711.005 lei | 686.290 lei | 688.603 lei | 695.611 lei | 739.470 lei | 44.204 lei | -10.917 lei | -23.900 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MEZELURI BUCOVENE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MEZELURI BUCOVENE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MEZELURI BUCOVENE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bucov, Comuna Bucov, județul Prahova (Str. VALEANCA); numărul de înmatriculare e J|29|2324|1994, din 23.09.1994.
De unde vin datele despre MEZELURI BUCOVENE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.