MIVAL TRADE SRL
MIVAL TRADE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Oradea, Bihor, CUI 6256491. Cifră de afaceri 2024: 7.100 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 6256491
- Denumire
- MIVAL TRADE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|3504|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.10.1994
- Sediu
- Str. MESTESUGARILOR, nr. 68, Municipiul Oradea, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate · rev. 3
- 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
Arată toate (16)
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 7.100 lei (-79% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 286 mii lei · 2024 7,1 mii lei · maxim 2018 1,1 mil. lei · minim 2021 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 42,5 mii lei · 2024 4,6 mii lei · maxim 2017 411 mii lei · minim 2021 −124,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2024 0 · maxim 2019 3 · minim 2024 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 7.100 lei | 34.041 lei | 17.491 lei | 0 lei | 174.771 lei | 912.129 lei | 1.060.036 lei | 948.534 lei | 379.682 lei | 286.012 lei |
| Venituri totale | 9.992 lei | 46.815 lei | 55.897 lei | 16.673 lei | 96.936 lei | 948.101 lei | 1.128.951 lei | 1.019.831 lei | 429.903 lei | 320.272 lei |
| Cheltuieli totale | 5.299 lei | 37.578 lei | 59.537 lei | 141.468 lei | 95.111 lei | 940.235 lei | 792.757 lei | 599.299 lei | 302.932 lei | 269.191 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 4.563 lei | 8.849 lei | 0 lei | 0 lei | 57 lei | 0 lei | 325.593 lei | 411.046 lei | 123.174 lei | 42.486 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 3.815 lei | 124.795 lei | 0 lei | 1.256 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 4.563 lei | 8.849 lei | -3.815 lei | -124.795 lei | 57 lei | -1.256 lei | 325.593 lei | 411.046 lei | 123.174 lei | 42.486 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 830.019 lei | 832.420 lei | 809.331 lei | 797.266 lei | 944.389 lei | 1.319.473 lei | 1.364.460 lei | 1.012.457 lei | 423.225 lei | 300.110 lei |
| Datorii | 106.327 lei | 113.291 lei | 99.051 lei | 83.170 lei | 105.499 lei | 242.235 lei | 391.068 lei | 364.658 lei | 186.471 lei | 186.531 lei |
| Capitaluri proprii | 723.692 lei | 719.129 lei | 710.280 lei | 714.096 lei | 838.890 lei | 1.077.238 lei | 973.392 lei | 647.799 lei | 236.754 lei | 113.579 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | — | — | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MIVAL TRADE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MIVAL TRADE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MIVAL TRADE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Oradea, județul Bihor (Str. MESTESUGARILOR, nr. 68); numărul de înmatriculare e J|05|3504|1994, din 04.10.1994.
Ce cifră de afaceri a avut MIVAL TRADE SRL în 2024?
7.100 lei, cu 79% sub 2023 (34.041 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.563 lei.
Câți salariați are MIVAL TRADE SRL?
0 salariați în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MIVAL TRADE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.