SAFIR SRL
SAFIR SRL: firmă în funcțiune din Sat Păulești, Comuna Păulești, Satu Mare, CUI 6251656. Cifră de afaceri 2025: 1.323.779 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 6251656
- Denumire
- SAFIR SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|30|1214|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.08.1994
- Sediu
- VIORELE, nr. 12, Sat Păulești, Comuna Păulești, Satu Mare
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.323.779 lei (-12% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,3 mil. lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2016 1,7 mil. lei · minim 2015 1,3 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 45 mii lei · 2025 77,8 mii lei · maxim 2021 122,3 mii lei · minim 2018 −197 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 11 · 2025 4 · maxim 2015 11 · minim 2021 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.323.779 lei | 1.502.922 lei | 1.660.480 lei | 1.670.909 lei | 1.581.562 lei | 1.646.781 lei | 1.577.406 lei | 1.291.142 lei | 1.687.311 lei | 1.690.760 lei | 1.268.783 lei |
| Venituri totale | 1.331.838 lei | 1.530.926 lei | 1.719.463 lei | 1.771.885 lei | 1.636.260 lei | 1.684.552 lei | 1.608.975 lei | 1.319.244 lei | 1.691.743 lei | 1.693.921 lei | 1.268.783 lei |
| Cheltuieli totale | 1.236.306 lei | 1.650.547 lei | 1.693.181 lei | 1.633.811 lei | 1.497.999 lei | 1.566.623 lei | 1.475.964 lei | 1.503.031 lei | 1.667.782 lei | 1.668.744 lei | 1.215.053 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 77.818 lei | 0 lei | 9.430 lei | 121.085 lei | 122.262 lei | 102.407 lei | 116.940 lei | 0 lei | 12.369 lei | 20.368 lei | 45.020 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 130.882 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 196.970 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 77.818 lei | -130.882 lei | 9.430 lei | 121.085 lei | 122.262 lei | 102.407 lei | 116.940 lei | -196.970 lei | 12.369 lei | 20.368 lei | 45.020 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 422.216 lei | 538.566 lei | 654.614 lei | 741.138 lei | 574.879 lei | 574.272 lei | 536.477 lei | 583.547 lei | 680.240 lei | 932.595 lei | 1.084.041 lei |
| Datorii | 415.862 lei | 610.031 lei | 595.197 lei | 570.066 lei | 401.227 lei | 407.882 lei | 472.494 lei | 636.504 lei | 536.228 lei | 803.452 lei | 975.266 lei |
| Capitaluri proprii | 6.354 lei | -71.465 lei | 59.417 lei | 171.072 lei | 173.652 lei | 166.390 lei | 63.983 lei | -52.957 lei | 144.012 lei | 129.143 lei | 108.775 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 9 | 9 | 6 | 7 | 11 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Pagini de dosare cu această denumire (nu confirmăm că sunt aceeași firmă):
- SAFIR SRL — 33 dosare
Întrebări frecvente
Este SAFIR SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SAFIR SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SAFIR SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Păulești, Comuna Păulești, județul Satu Mare (VIORELE, nr. 12); numărul de înmatriculare e J|30|1214|1994, din 16.08.1994.
Ce cifră de afaceri a avut SAFIR SRL în 2025?
1.323.779 lei, cu 12% sub 2024 (1.502.922 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 77.818 lei.
Câți salariați are SAFIR SRL?
4 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SAFIR SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.