MAO SRL
MAO SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, CUI 6216780. Cifră de afaceri 2025: 99.635 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 6216780
- Denumire
- MAO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|1005|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.09.1994
- Sediu
- OSTROVENI, nr. 72A, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 99.635 lei (-17% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 62 mii lei · 2025 99,6 mii lei · maxim 2019 172,6 mii lei · minim 2016 60,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −48,6 mii lei · 2025 13,1 mii lei · maxim 2022 95,9 mii lei · minim 2017 −48,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 8 · 2025 2 · maxim 2015 8 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 99.635 lei | 120.607 lei | 102.283 lei | 145.233 lei | 159.490 lei | 107.001 lei | 172.559 lei | 162.791 lei | 72.733 lei | 60.387 lei | 61.974 lei |
| Venituri totale | 159.240 lei | 152.320 lei | 110.018 lei | 296.795 lei | 159.490 lei | 118.477 lei | 177.124 lei | 164.199 lei | 72.807 lei | 60.497 lei | 70.207 lei |
| Cheltuieli totale | 144.599 lei | 126.127 lei | 100.203 lei | 198.220 lei | 65.881 lei | 84.811 lei | 112.270 lei | 144.860 lei | 120.790 lei | 106.927 lei | 116.890 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 13.109 lei | 24.721 lei | 8.722 lei | 95.889 lei | 93.609 lei | 32.924 lei | 63.115 lei | 17.711 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 48.710 lei | 47.208 lei | 48.564 lei |
| Rezultat net | 13.109 lei | 24.721 lei | 8.722 lei | 95.889 lei | 93.609 lei | 32.924 lei | 63.115 lei | 17.711 lei | -48.710 lei | -47.208 lei | -48.564 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 22.438 lei | 54.512 lei | 58.196 lei | 89 lei | 7.293 lei | 3.779 lei | 1.829 lei | 1.336 lei | 2.924 lei | 10.840 lei | 37.772 lei |
| Datorii | 8.166 lei | 53.348 lei | 81.753 lei | 32.368 lei | 135.460 lei | 225.555 lei | 256.529 lei | 319.152 lei | 338.451 lei | 297.657 lei | 277.381 lei |
| Capitaluri proprii | 14.272 lei | 1.164 lei | -23.557 lei | -32.279 lei | -128.167 lei | -221.776 lei | -254.700 lei | -317.816 lei | -335.527 lei | -286.817 lei | -239.609 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 6 | 7 | 8 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MAO SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MAO SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MAO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea (OSTROVENI, nr. 72A); numărul de înmatriculare e J|38|1005|1994, din 13.09.1994.
Ce cifră de afaceri a avut MAO SRL în 2025?
99.635 lei, cu 17% sub 2024 (120.607 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 13.109 lei.
Câți salariați are MAO SRL?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MAO SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.