BRUTARINI SRL
BRUTARINI SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava, CUI 6213890. Cifră de afaceri 2017: 284.153 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 6213890
- Denumire
- BRUTARINI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|1437|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.09.1994
- Sediu
- DIMITRIE CANTEMIR, nr. 17 B, Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2017 · 3 bilanțuri
Financiar · 2015–2017 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2017, față de 2016.
În 2017, cifra de afaceri netă a fost 284.153 lei (+10% față de 2016).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 132,1 mii lei · 2017 284,2 mii lei · maxim 2017 284,2 mii lei · minim 2015 132,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 2 mii lei · 2017 33,5 mii lei · maxim 2017 33,5 mii lei · minim 2015 2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2017 2 · maxim 2016 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 284.153 lei | 257.482 lei | 132.133 lei |
| Venituri totale | 286.251 lei | 257.167 lei | 102.552 lei |
| Cheltuieli totale | 249.909 lei | 240.264 lei | 100.578 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 33.496 lei | 14.333 lei | 1.974 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 33.496 lei | 14.333 lei | 1.974 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 278.289 lei | 167.459 lei | 176.053 lei |
| Datorii | 171.132 lei | 76.095 lei | 99.024 lei |
| Capitaluri proprii | 107.157 lei | 91.364 lei | 77.029 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BRUTARINI SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BRUTARINI SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul BRUTARINI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Câmpulung Moldovenesc, județul Suceava (DIMITRIE CANTEMIR, nr. 17 B); numărul de înmatriculare e J|33|1437|1994, din 26.09.1994.
Ce cifră de afaceri a avut BRUTARINI SRL în 2017?
284.153 lei, cu 10% peste 2016 (257.482 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 33.496 lei.
Câți salariați are BRUTARINI SRL?
2 salariați în medie în 2017 (2 în 2016), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BRUTARINI SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2017). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.