GYL CLAUS SRL
GYL CLAUS SRL: firmă în funcțiune din Sat Bîltișoara, Comuna Runcu, Gorj, CUI 6155233. Cifră de afaceri 2024: 1.165 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 6155233
- Denumire
- GYL CLAUS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|1143|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.08.1994
- Sediu
- Sat Bîltișoara, Comuna Runcu, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 1.165 lei (-97% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 14,5 mii lei · 2024 1,2 mii lei · maxim 2022 70,1 mii lei · minim 2024 1,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −326 lei · 2024 −546 lei · maxim 2023 6,3 mii lei · minim 2019 −5,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2024 0 · maxim 2015 0 · minim 2015 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.165 lei | 45.322 lei | 70.124 lei | 61.246 lei | 43.953 lei | 33.893 lei | 26.136 lei | 26.156 lei | 18.051 lei | 14.474 lei |
| Venituri totale | 1.165 lei | 50.592 lei | 70.124 lei | 61.246 lei | 43.953 lei | 33.893 lei | 26.142 lei | 26.158 lei | 18.051 lei | 14.474 lei |
| Cheltuieli totale | 1.711 lei | 43.089 lei | 64.185 lei | 55.618 lei | 39.812 lei | 38.160 lei | 23.605 lei | 23.403 lei | 16.770 lei | 14.366 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 6.303 lei | 3.835 lei | 4.218 lei | 3.245 lei | 0 lei | 1.753 lei | 1.968 lei | 739 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 546 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 5.076 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 326 lei |
| Rezultat net | -546 lei | 6.303 lei | 3.835 lei | 4.218 lei | 3.245 lei | -5.076 lei | 1.753 lei | 1.968 lei | 739 lei | -326 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 20.105 lei | 22.198 lei | 25.383 lei | 56.835 lei | 87.442 lei | 84.928 lei | 85.231 lei | 80.681 lei | 77.604 lei | 64.661 lei |
| Datorii | 0 lei | 1.548 lei | 11.035 lei | 46.323 lei | 81.147 lei | 81.878 lei | 77.105 lei | 74.308 lei | 73.199 lei | 60.995 lei |
| Capitaluri proprii | 20.105 lei | 20.650 lei | 14.348 lei | 10.512 lei | 6.295 lei | 3.050 lei | 8.126 lei | 6.373 lei | 4.405 lei | 3.666 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GYL CLAUS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GYL CLAUS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul GYL CLAUS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bîltișoara, Comuna Runcu, județul Gorj; numărul de înmatriculare e J|18|1143|1994, din 31.08.1994.
Ce cifră de afaceri a avut GYL CLAUS SRL în 2024?
1.165 lei, cu 97% sub 2023 (45.322 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 546 lei.
Câți salariați are GYL CLAUS SRL?
0 salariați în medie în 2024 (0 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GYL CLAUS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.