FLOMARK-IND SRL
FLOMARK-IND SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Slatina, Olt, CUI 6138496. Cifră de afaceri 2025: 7.392.858 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 6138496
- Denumire
- FLOMARK-IND SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|28|698|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.08.1994
- Sediu
- Str. N. BĂLCESCU, nr. 29, SEDIUL ADMINISTRATIV, Municipiul Slatina, Olt
- Activități autorizate (CAEN)
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.392.858 lei (-4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,9 mil. lei · 2025 7,4 mil. lei · maxim 2022 9,5 mil. lei · minim 2015 2,9 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 486,5 mii lei · 2025 401 mii lei · maxim 2015 486,5 mii lei · minim 2019 51,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 3 · maxim 2015 4 · minim 2018 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 7.392.858 lei | 7.711.428 lei | 8.144.633 lei | 9.515.511 lei | 7.022.841 lei | 5.774.677 lei | 6.155.985 lei | 5.776.762 lei | 4.667.253 lei | 3.391.154 lei | 2.918.087 lei |
| Venituri totale | 7.465.072 lei | 7.949.839 lei | 8.151.117 lei | 9.732.580 lei | 7.025.746 lei | 5.847.018 lei | 6.199.814 lei | 6.048.745 lei | 4.698.449 lei | 3.601.223 lei | 3.405.225 lei |
| Cheltuieli totale | 6.983.414 lei | 7.782.256 lei | 7.593.132 lei | 9.383.162 lei | 6.836.833 lei | 5.748.541 lei | 6.134.657 lei | 5.807.649 lei | 4.480.069 lei | 3.383.313 lei | 2.832.293 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 400.975 lei | 135.887 lei | 472.095 lei | 285.984 lei | 144.038 lei | 84.633 lei | 51.838 lei | 193.168 lei | 175.578 lei | 178.536 lei | 486.496 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 400.975 lei | 135.887 lei | 472.095 lei | 285.984 lei | 144.038 lei | 84.633 lei | 51.838 lei | 193.168 lei | 175.578 lei | 178.536 lei | 486.496 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 4.049.096 lei | 4.124.798 lei | 4.833.766 lei | 3.066.197 lei | 3.076.879 lei | 2.590.911 lei | 2.285.490 lei | 2.329.551 lei | 2.452.681 lei | 2.249.056 lei | 1.876.799 lei |
| Datorii | 2.274.503 lei | 2.236.033 lei | 2.985.575 lei | 1.743.934 lei | 1.872.179 lei | 1.530.248 lei | 1.198.514 lei | 1.207.671 lei | 1.523.970 lei | 1.495.922 lei | 1.311.031 lei |
| Capitaluri proprii | 1.739.760 lei | 1.844.432 lei | 1.794.358 lei | 1.322.263 lei | 1.204.700 lei | 1.060.663 lei | 1.086.976 lei | 1.121.880 lei | 928.711 lei | 753.134 lei | 565.768 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FLOMARK-IND SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FLOMARK-IND SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FLOMARK-IND SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Slatina, județul Olt (Str. N. BĂLCESCU, nr. 29, SEDIUL ADMINISTRATIV); numărul de înmatriculare e J|28|698|1994, din 16.08.1994.
Ce cifră de afaceri a avut FLOMARK-IND SRL în 2025?
7.392.858 lei, cu 4% sub 2024 (7.711.428 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 400.975 lei.
Câți salariați are FLOMARK-IND SRL?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FLOMARK-IND SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.