ARDELEAN SI FIII SERV-IMPEX SRL
ARDELEAN SI FIII SERV-IMPEX SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Oradea, Bihor, CUI 6096226. Cifră de afaceri 2025: 108.270 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 6096226
- Denumire
- ARDELEAN SI FIII SERV-IMPEX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|2997|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.08.1994
- Sediu
- STR. REPUBLICII, nr. 75, Municipiul Oradea, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · rev. 2
- 1411 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele · rev. 2
- 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · rev. 2
- 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · rev. 2
- 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp · rev. 2
- 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 2
Arată toate (13)
- 1420 Fabricarea articolelor din blană · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 9529 Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 108.270 lei (-14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 168,2 mii lei · 2025 108,3 mii lei · maxim 2022 294,7 mii lei · minim 2025 108,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −38,3 mii lei · 2025 12,8 mii lei · maxim 2021 195,4 mii lei · minim 2016 −50,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 10 · 2025 1 · maxim 2016 12 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 108.270 lei | 125.658 lei | 182.992 lei | 294.742 lei | 191.361 lei | 182.631 lei | 225.251 lei | 241.671 lei | 262.419 lei | 219.829 lei | 168.220 lei |
| Venituri totale | 108.270 lei | 125.658 lei | 182.992 lei | 296.617 lei | 312.986 lei | 195.071 lei | 243.756 lei | 241.684 lei | 262.419 lei | 219.829 lei | 168.220 lei |
| Cheltuieli totale | 92.026 lei | 118.284 lei | 97.372 lei | 157.021 lei | 114.467 lei | 144.278 lei | 159.929 lei | 256.181 lei | 282.839 lei | 267.849 lei | 201.473 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 12.813 lei | 6.280 lei | 83.827 lei | 136.630 lei | 195.389 lei | 48.967 lei | 81.452 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 16.914 lei | 23.043 lei | 50.218 lei | 38.300 lei |
| Rezultat net | 12.813 lei | 6.280 lei | 83.827 lei | 136.630 lei | 195.389 lei | 48.967 lei | 81.452 lei | -16.914 lei | -23.043 lei | -50.218 lei | -38.300 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 35.262 lei | 26.720 lei | 17.790 lei | 19.798 lei | 52.241 lei | 93.703 lei | 100.780 lei | 228.057 lei | 235.474 lei | 243.809 lei | 292.223 lei |
| Datorii | 3.061 lei | 7.332 lei | 4.682 lei | 90.517 lei | 259.590 lei | 496.441 lei | 552.485 lei | 761.214 lei | 751.717 lei | 737.009 lei | 735.205 lei |
| Capitaluri proprii | 32.201 lei | 19.388 lei | 13.108 lei | -70.719 lei | -207.349 lei | -402.738 lei | -451.705 lei | -533.157 lei | -516.243 lei | -493.200 lei | -442.982 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 5 | 5 | 6 | 10 | 12 | 10 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ARDELEAN SI FIII SERV-IMPEX SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ARDELEAN SI FIII SERV-IMPEX SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ARDELEAN SI FIII SERV-IMPEX SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Oradea, județul Bihor (STR. REPUBLICII, nr. 75); numărul de înmatriculare e J|05|2997|1994, din 10.08.1994.
Ce cifră de afaceri a avut ARDELEAN SI FIII SERV-IMPEX SRL în 2025?
108.270 lei, cu 14% sub 2024 (125.658 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 12.813 lei.
Câți salariați are ARDELEAN SI FIII SERV-IMPEX SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ARDELEAN SI FIII SERV-IMPEX SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.