LAZARESCU SRL

LAZARESCU SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Caracal, Olt, CUI 6083056. Cifră de afaceri 2025: 678.848 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
6083056
Denumire
LAZARESCU SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|28|685|1994
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
15.08.1994
Sediu
P-ta VICTORIEI, nr. 25, bl. 15, et. PART., Municipiul Caracal, Olt
Activități autorizate (CAEN)
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
21.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 678.848 lei (+4% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 680,7 mii lei · 2025 678,8 mii lei · maxim 2023 732 mii lei · minim 2021 405,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 40,2 mii lei · 2025 2,5 mii lei · maxim 2018 93,4 mii lei · minim 2024 −37,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 3 · maxim 2015 6 · minim 2018 3.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă678.848 lei650.061 lei731.960 lei538.350 lei405.121 lei483.492 lei629.761 lei680.563 lei623.026 lei677.337 lei680.704 lei
Venituri totale678.894 lei650.281 lei765.573 lei540.590 lei405.121 lei483.492 lei629.879 lei680.605 lei623.026 lei677.337 lei680.926 lei
Cheltuieli totale658.597 lei674.345 lei753.184 lei515.838 lei405.189 lei464.066 lei532.979 lei577.259 lei545.833 lei615.195 lei633.048 lei
Rezultat
Profit net2.475 lei0 lei5.556 lei19.423 lei0 lei14.596 lei89.301 lei93.353 lei70.802 lei50.033 lei40.218 lei
Pierdere netă0 lei37.359 lei0 lei0 lei3.139 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net2.475 lei-37.359 lei5.556 lei19.423 lei-3.139 lei14.596 lei89.301 lei93.353 lei70.802 lei50.033 lei40.218 lei
Bilanț
Active totale759.141 lei818.579 lei1.018.382 lei1.104.895 lei1.008.165 lei932.252 lei1.035.352 lei923.578 lei805.203 lei738.928 lei713.571 lei
Datorii159.260 lei221.173 lei219.741 lei361.810 lei287.642 lei208.590 lei326.286 lei253.813 lei228.791 lei233.322 lei257.998 lei
Capitaluri proprii599.881 lei597.406 lei798.641 lei743.085 lei720.523 lei723.662 lei709.066 lei669.765 lei576.412 lei505.606 lei455.573 lei
Oameni
Număr mediu de salariați33333333456

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este LAZARESCU SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, LAZARESCU SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 21.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul LAZARESCU SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Caracal, județul Olt (P-ta VICTORIEI, nr. 25, bl. 15, et. PART.); numărul de înmatriculare e J|28|685|1994, din 15.08.1994.

Ce cifră de afaceri a avut LAZARESCU SRL în 2025?

678.848 lei, cu 4% peste 2024 (650.061 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.475 lei.

Câți salariați are LAZARESCU SRL?

3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre LAZARESCU SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (21.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.