MEDING SRL
MEDING SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Botoșani, Botoșani, CUI 607038. Cifră de afaceri 2025: 16.360 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 607038
- Denumire
- MEDING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|07|355|1992
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.04.1992
- Sediu
- Str. ION PILLAT, nr. 9, Municipiul Botoșani, Botoșani
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 2562 Operațiuni de mecanică generală · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
Arată toate (10)
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2023.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 16.360 lei (-87% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 568,1 mii lei · 2025 16,4 mii lei · maxim 2015 568,1 mii lei · minim 2025 16,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 18,9 mii lei · 2025 10,4 mii lei · maxim 2017 23,5 mii lei · minim 2020 −23,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 0 · maxim 2015 2 · minim 2023 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 16.360 lei | fără bilanț | 125.912 lei | 306.884 lei | 372.456 lei | 411.374 lei | 522.284 lei | 484.707 lei | 506.837 lei | 523.880 lei | 568.084 lei |
| Venituri totale | 16.360 lei | fără bilanț | 125.912 lei | 306.884 lei | 372.456 lei | 411.375 lei | 522.285 lei | 484.707 lei | 515.953 lei | 524.843 lei | 568.212 lei |
| Cheltuieli totale | 4.017 lei | fără bilanț | 141.295 lei | 306.860 lei | 358.580 lei | 431.712 lei | 521.037 lei | 478.018 lei | 487.415 lei | 497.955 lei | 544.809 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 10.368 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 10.402 lei | 0 lei | 0 lei | 1.841 lei | 23.541 lei | 21.811 lei | 18.875 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | fără bilanț | 16.642 lei | 2.737 lei | 0 lei | 23.338 lei | 3.974 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 10.368 lei | fără bilanț | -16.642 lei | -2.737 lei | 10.402 lei | -23.338 lei | -3.974 lei | 1.841 lei | 23.541 lei | 21.811 lei | 18.875 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 183.979 lei | fără bilanț | 171.051 lei | 201.850 lei | 196.901 lei | 203.033 lei | 242.046 lei | 261.879 lei | 251.754 lei | 316.918 lei | 323.422 lei |
| Datorii | 58.747 lei | fără bilanț | 58.008 lei | 72.164 lei | 64.478 lei | 81.013 lei | 96.688 lei | 112.548 lei | 104.264 lei | 192.969 lei | 65.363 lei |
| Capitaluri proprii | 125.232 lei | fără bilanț | 113.043 lei | 129.686 lei | 132.423 lei | 122.020 lei | 145.358 lei | 149.331 lei | 147.490 lei | 123.949 lei | 258.059 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | fără bilanț | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MEDING SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MEDING SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MEDING SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Botoșani, județul Botoșani (Str. ION PILLAT, nr. 9); numărul de înmatriculare e J|07|355|1992, din 13.04.1992.
Ce cifră de afaceri a avut MEDING SRL în 2025?
16.360 lei, cu 87% sub 2024 (125.912 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 10.368 lei.
Câți salariați are MEDING SRL?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MEDING SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.