ANDMAR PRODCOM SRL
ANDMAR PRODCOM SRL: firmă în funcțiune din Sat Valea Mare, Comuna Runcu, Gorj, CUI 6068668. Cifră de afaceri 2025: 122.522 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 6068668
- Denumire
- ANDMAR PRODCOM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|978|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.07.1994
- Sediu
- Com. RUNCU, Sat Valea Mare, Comuna Runcu, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (14)
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 122.522 lei (+3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 133,2 mii lei · 2025 122,5 mii lei · maxim 2016 214,9 mii lei · minim 2024 118,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 17,3 mii lei · 2025 14,1 mii lei · maxim 2022 69,5 mii lei · minim 2023 8,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2016 3 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 122.522 lei | 118.767 lei | 128.677 lei | 207.017 lei | 122.824 lei | 127.422 lei | 186.634 lei | 185.846 lei | 197.932 lei | 214.922 lei | 133.196 lei |
| Venituri totale | 122.522 lei | 118.767 lei | 133.627 lei | 211.242 lei | 157.624 lei | 158.141 lei | 219.945 lei | 219.901 lei | 218.961 lei | 249.026 lei | 160.384 lei |
| Cheltuieli totale | 107.150 lei | 96.946 lei | 123.952 lei | 139.665 lei | 147.739 lei | 125.505 lei | 178.330 lei | 176.337 lei | 172.373 lei | 188.917 lei | 139.104 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 14.147 lei | 20.634 lei | 8.340 lei | 69.509 lei | 8.656 lei | 31.361 lei | 39.749 lei | 41.706 lei | 44.608 lei | 57.959 lei | 17.284 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Rezultat net | 14.147 lei | 20.634 lei | 8.340 lei | 69.509 lei | 8.656 lei | 31.361 lei | 39.749 lei | 41.706 lei | 44.608 lei | 57.959 lei | 17.284 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 87.433 lei | 80.810 lei | 50.598 lei | 340.734 lei | 264.655 lei | 255.793 lei | 230.253 lei | 187.977 lei | 147.874 lei | 124.654 lei | 66.323 lei |
| Datorii | 4.485 lei | 12.008 lei | 2.618 lei | 11.594 lei | 5.024 lei | 4.819 lei | 10.640 lei | 8.113 lei | 9.716 lei | 31.104 lei | 30.731 lei |
| Capitaluri proprii | 82.948 lei | 68.802 lei | 47.980 lei | 329.140 lei | 259.631 lei | 250.974 lei | 219.613 lei | 179.864 lei | 138.158 lei | 93.550 lei | 35.592 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANDMAR PRODCOM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ANDMAR PRODCOM SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 16.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ANDMAR PRODCOM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Mare, Comuna Runcu, județul Gorj (Com. RUNCU); numărul de înmatriculare e J|18|978|1994, din 19.07.1994.
Ce cifră de afaceri a avut ANDMAR PRODCOM SRL în 2025?
122.522 lei, cu 3% peste 2024 (118.767 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 14.147 lei.
Câți salariați are ANDMAR PRODCOM SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANDMAR PRODCOM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.