VAMARDICOM SRL
VAMARDICOM SRL: firmă în funcțiune din Sat Gura Văii, Comuna Gura Văii, Bacău, CUI 5994601. Cifră de afaceri 2025: 765.986 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 5994601
- Denumire
- VAMARDICOM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|1180|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.07.1994
- Sediu
- Trotușului, nr. 9, Sat Gura Văii, Comuna Gura Văii, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 765.986 lei (+45% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 559,9 mii lei · 2025 766 mii lei · maxim 2025 766 mii lei · minim 2022 345,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 7,1 mii lei · 2025 351 lei · maxim 2022 24 mii lei · minim 2024 −48,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 5 · maxim 2015 5 · minim 2020 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 765.986 lei | 530.022 lei | 375.565 lei | 345.203 lei | 352.530 lei | 432.248 lei | 494.670 lei | 496.344 lei | 525.062 lei | 518.531 lei | 559.929 lei |
| Venituri totale | 823.655 lei | 539.583 lei | 416.083 lei | 386.283 lei | 355.240 lei | 432.248 lei | 496.351 lei | 546.344 lei | 542.830 lei | 518.531 lei | 559.929 lei |
| Cheltuieli totale | 823.261 lei | 587.941 lei | 407.571 lei | 362.317 lei | 353.059 lei | 470.048 lei | 542.066 lei | 550.508 lei | 542.862 lei | 511.449 lei | 551.519 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 351 lei | 0 lei | 8.512 lei | 23.966 lei | 2.181 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 5.949 lei | 7.064 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 48.358 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 37.800 lei | 45.715 lei | 5.732 lei | 32 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 351 lei | -48.358 lei | 8.512 lei | 23.966 lei | 2.181 lei | -37.800 lei | -45.715 lei | -5.732 lei | -32 lei | 5.949 lei | 7.064 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 42.414 lei | 68.587 lei | 90.917 lei | 48.332 lei | 44.630 lei | 34.910 lei | 61.164 lei | 114.502 lei | 170.042 lei | 215.016 lei | 229.796 lei |
| Datorii | 44.239 lei | 70.763 lei | 44.734 lei | 10.662 lei | 30.926 lei | 23.386 lei | 11.841 lei | 19.463 lei | 69.271 lei | 114.213 lei | 134.942 lei |
| Capitaluri proprii | -1.825 lei | -2.176 lei | 46.183 lei | 37.670 lei | 13.704 lei | 11.524 lei | 49.323 lei | 95.039 lei | 100.771 lei | 100.803 lei | 94.854 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VAMARDICOM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VAMARDICOM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul VAMARDICOM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Gura Văii, Comuna Gura Văii, județul Bacău (Trotușului, nr. 9); numărul de înmatriculare e J|04|1180|1994, din 18.07.1994.
Ce cifră de afaceri a avut VAMARDICOM SRL în 2025?
765.986 lei, cu 45% peste 2024 (530.022 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 351 lei.
Câți salariați are VAMARDICOM SRL?
5 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VAMARDICOM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.