INTERVAM SA
INTERVAM SA: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 5917749. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 5917749
- Denumire
- INTERVAM SA
- Formă juridică
- societate pe acțiuni
- Număr de înmatriculare
- J|40|12941|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.07.1994
- Sediu
- Aviator Mircea Zorileanu, nr. 55, et. 1, ap. 2, CORP A, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 150 lei · 2022 0 lei · maxim 2019 150 lei · minim 2021 0 lei.
Rezultat net (lei): 2019 1,2 mil. lei · 2025 722 mii lei · maxim 2021 2,8 mil. lei · minim 2022 −704,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 3 · maxim 2025 3 · minim 2019 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | 0 lei | 0 lei | — | 150 lei |
| Venituri totale | 1.008.982 lei | 651.143 lei | 1.257.533 lei | -266.155 lei | 3.390.579 lei | 527.282 lei | 1.551.897 lei |
| Cheltuieli totale | 259.697 lei | 1.096.073 lei | 511.148 lei | 437.968 lei | 420.413 lei | 395.583 lei | 357.997 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 722.030 lei | 0 lei | 746.385 lei | 0 lei | 2.814.240 lei | 131.699 lei | 1.193.900 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 444.930 lei | 0 lei | 704.123 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 722.030 lei | -444.930 lei | 746.385 lei | -704.123 lei | 2.814.240 lei | 131.699 lei | 1.193.900 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 3.424.002 lei | 3.647.265 lei | 4.993.335 lei | 5.258.484 lei | 6.436.869 lei | 3.586.038 lei | 3.521.538 lei |
| Datorii | 919.416 lei | 1.864.709 lei | 2.765.849 lei | 3.777.383 lei | 751.646 lei | 214.569 lei | 281.767 lei |
| Capitaluri proprii | 2.504.586 lei | 1.782.556 lei | 2.227.486 lei | 1.481.101 lei | 5.685.223 lei | 3.371.469 lei | 3.239.771 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este INTERVAM SA activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, INTERVAM SA figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul INTERVAM SA?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (Aviator Mircea Zorileanu, nr. 55, et. 1, ap. 2, CORP A); numărul de înmatriculare e J|40|12941|1994, din 06.07.1994.
Câți salariați are INTERVAM SA?
3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre INTERVAM SA?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.