STEELEX SRL
STEELEX SRL: firmă în funcțiune din Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Dâmbovița, CUI 5865399. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 5865399
- Denumire
- STEELEX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2589|2002
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.12.2002
- Sediu
- Islazului, nr. 63, Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
Arată toate (22)
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,3 mii lei · 2023 0 lei · maxim 2016 77,7 mii lei · minim 2023 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 3,5 mii lei · 2025 −3,2 mii lei · maxim 2016 18 mii lei · minim 2018 −144,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2021 1 · maxim 2015 2 · minim 2018 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 0 lei | — | — | 10.000 lei | — | 29.174 lei | 15.100 lei | 77.721 lei | 2.310 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 3.100 lei | 850 lei | 0 lei | 10.000 lei | 0 lei | 29.174 lei | 15.100 lei | 77.721 lei | 17.716 lei |
| Cheltuieli totale | 3.163 lei | 1.982 lei | 47.608 lei | 30.706 lei | 5.634 lei | 14.653 lei | 10.873 lei | 172.555 lei | 22.028 lei | 56.266 lei | 13.507 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 18.022 lei | 3.488 lei |
| Pierdere netă | 3.163 lei | 1.982 lei | 44.508 lei | 29.856 lei | 5.634 lei | 4.753 lei | 10.873 lei | 144.256 lei | 6.928 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -3.163 lei | -1.982 lei | -44.508 lei | -29.856 lei | -5.634 lei | -4.753 lei | -10.873 lei | -144.256 lei | -6.928 lei | 18.022 lei | 3.488 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.896 lei | 5.070 lei | 6.585 lei | 13.818 lei | 110.134 lei | 214.486 lei | 215.542 lei | 160.037 lei | 299.124 lei | 290.981 lei | 298.384 lei |
| Datorii | 74.676 lei | 72.686 lei | 72.951 lei | 35.676 lei | 102.137 lei | 199.688 lei | 195.991 lei | 129.612 lei | 124.444 lei | 109.372 lei | 134.798 lei |
| Capitaluri proprii | -70.780 lei | -67.616 lei | -66.366 lei | -21.858 lei | 7.997 lei | 14.798 lei | 19.551 lei | 30.425 lei | 174.680 lei | 181.609 lei | 163.586 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este STEELEX SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, STEELEX SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul STEELEX SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ulmi, Comuna Ulmi, județul Dâmbovița (Islazului, nr. 63); numărul de înmatriculare e J|23|2589|2002, din 03.12.2002.
De unde vin datele despre STEELEX SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.