ANTARES MANAGEMENT S.R.L.

ANTARES MANAGEMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea, CUI 5834325. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF

Registru

CUI
5834325
Denumire
ANTARES MANAGEMENT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|38|674|1994
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.06.1994
Sediu
Str. DACIA, nr. 10, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Activități autorizate (CAEN)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
30.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2016 25 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2020 161,5 mii lei · minim 2021 0 lei.

Rezultat net (lei): 2015 −70,2 mii lei · 2025 898,9 mii lei · maxim 2018 1,2 mil. lei · minim 2019 −81,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 0 · maxim 2020 6 · minim 2023 0.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei161.458 lei42.000 lei—16.807 lei25.000 lei—
Venituri totale10.149.980 lei0 lei0 lei0 lei0 lei650.742 lei42.000 lei2.000.057 lei16.835 lei25.000 lei21.646 lei
Cheltuieli totale9.251.076 lei1.438 lei1.466 lei16.188 lei9.795 lei651.395 lei122.664 lei733.844 lei42.735 lei65.912 lei91.155 lei
Rezultat
Profit net898.904 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei1.246.212 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei1.438 lei1.466 lei16.188 lei9.795 lei2.271 lei81.084 lei0 lei26.405 lei41.412 lei70.154 lei
Rezultat net898.904 lei-1.438 lei-1.466 lei-16.188 lei-9.795 lei-2.271 lei-81.084 lei1.246.212 lei-26.405 lei-41.412 lei-70.154 lei
Bilanț
Active totale6.293.572 lei9.475.753 lei9.297.771 lei8.937.662 lei8.931.001 lei8.953.076 lei9.402.047 lei9.549.093 lei10.224.303 lei10.224.709 lei10.208.339 lei
Datorii501.002 lei2.707.541 lei1.692.223 lei2.163.683 lei2.146.534 lei2.137.393 lei2.585.104 lei7.733.618 lei9.655.040 lei9.628.792 lei9.571.009 lei
Capitaluri proprii5.792.570 lei6.768.212 lei7.605.548 lei6.773.979 lei6.784.467 lei6.815.683 lei6.816.943 lei1.815.475 lei569.263 lei595.917 lei637.330 lei
Oameni
Număr mediu de salariați000116—3—12

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ANTARES MANAGEMENT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, ANTARES MANAGEMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul ANTARES MANAGEMENT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea (Str. DACIA, nr. 10); numărul de înmatriculare e J|38|674|1994, din 10.06.1994.

Ce cifră de afaceri a avut ANTARES MANAGEMENT S.R.L. în 2025?

0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 898.904 lei.

Câți salariați are ANTARES MANAGEMENT S.R.L.?

0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ANTARES MANAGEMENT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.