NELTI COM SRL
NELTI COM SRL: firmă în funcțiune din Loc. Șimleu Silvaniei, Oraș Șimleu Silvaniei, Sălaj, CUI 5644207. Cifră de afaceri 2025: 99.451 lei, 1 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 5644207
- Denumire
- NELTI COM SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|149|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.03.1994
- Sediu
- Str. SUCEVEI, nr. 16, Loc. Șimleu Silvaniei, Oraș Șimleu Silvaniei, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 16.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 99.451 lei (-2% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 467,7 mii lei · 2025 99,5 mii lei · maxim 2015 467,7 mii lei · minim 2020 59,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 62,8 mii lei · 2025 −26,2 mii lei · maxim 2017 93 mii lei · minim 2020 −33,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 1 · maxim 2015 3 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 99.451 lei | 101.959 lei | 124.376 lei | 219.968 lei | 106.681 lei | 59.692 lei | 142.916 lei | 207.134 lei | 348.555 lei | 299.521 lei | 467.709 lei |
| Venituri totale | 106.113 lei | 104.400 lei | 167.552 lei | 222.370 lei | 108.232 lei | 74.930 lei | 208.248 lei | 207.745 lei | 374.638 lei | 299.521 lei | 467.745 lei |
| Cheltuieli totale | 131.240 lei | 114.199 lei | 161.442 lei | 219.130 lei | 106.976 lei | 107.947 lei | 150.469 lei | 199.770 lei | 277.865 lei | 233.402 lei | 392.922 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 4.435 lei | 1.017 lei | 173 lei | 0 lei | 55.832 lei | 5.899 lei | 93.027 lei | 55.540 lei | 62.829 lei |
| Pierdere netă | 26.189 lei | 10.843 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 33.604 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -26.189 lei | -10.843 lei | 4.435 lei | 1.017 lei | 173 lei | -33.604 lei | 55.832 lei | 5.899 lei | 93.027 lei | 55.540 lei | 62.829 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 187.200 lei | 399.510 lei | 424.665 lei | 397.287 lei | 409.543 lei | 460.486 lei | 514.796 lei | 509.678 lei | 650.320 lei | 591.447 lei | 608.740 lei |
| Datorii | 96.711 lei | 98.245 lei | 101.687 lei | 78.744 lei | 58.334 lei | 51.558 lei | 72.263 lei | 122.977 lei | 269.519 lei | 303.673 lei | 376.506 lei |
| Capitaluri proprii | 90.489 lei | 301.265 lei | 322.978 lei | 318.543 lei | 351.209 lei | 408.928 lei | 442.533 lei | 386.701 lei | 380.801 lei | 287.774 lei | 232.234 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NELTI COM SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, NELTI COM SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 16.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NELTI COM SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Șimleu Silvaniei, Oraș Șimleu Silvaniei, județul Sălaj (Str. SUCEVEI, nr. 16); numărul de înmatriculare e J|31|149|1994, din 29.03.1994.
Ce cifră de afaceri a avut NELTI COM SRL în 2025?
99.451 lei, cu 2% sub 2024 (101.959 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 26.189 lei.
Câți salariați are NELTI COM SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NELTI COM SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (16.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.