PASTE TUTI SRL — dosare în instanță
Numele PASTE TUTI SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 21 mai 2026
- Ultima activitate
- 09 octombrie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 5525770)
- CUI
- 5525770
- Denumire
- PASTE TUTI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|30|657|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.04.1994
- Sediu
- Str. TIREAMULUI, nr. 78, Municipiul Carei, Satu Mare
- Activități autorizate (CAEN)
- 1073 Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similare · rev. 2
- 1107 Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 189.178 lei (-67% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 691,7 mii lei · 2025 189,2 mii lei · maxim 2016 864,4 mii lei · minim 2025 189,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 77,9 mii lei · 2025 −167,6 mii lei · maxim 2019 394,2 mii lei · minim 2025 −167,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 5 · 2025 2 · maxim 2016 7 · minim 2025 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 189.178 lei | 568.887 lei | 654.544 lei | 771.439 lei | 703.566 lei | 737.237 lei | 665.188 lei | 499.454 lei | 761.610 lei | 864.389 lei | 691.726 lei |
| Venituri totale | 179.809 lei | 555.931 lei | 661.761 lei | 838.073 lei | 714.599 lei | 742.292 lei | 1.158.640 lei | 512.606 lei | 789.662 lei | 879.400 lei | 682.627 lei |
| Cheltuieli totale | 345.374 lei | 531.939 lei | 637.746 lei | 770.261 lei | 673.623 lei | 664.799 lei | 752.852 lei | 526.491 lei | 727.676 lei | 815.589 lei | 604.744 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 11.401 lei | 18.051 lei | 59.971 lei | 34.577 lei | 70.463 lei | 394.180 lei | 0 lei | 54.150 lei | 57.957 lei | 77.883 lei |
| Pierdere netă | 167.623 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 19.015 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -167.623 lei | 11.401 lei | 18.051 lei | 59.971 lei | 34.577 lei | 70.463 lei | 394.180 lei | -19.015 lei | 54.150 lei | 57.957 lei | 77.883 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 312.632 lei | 706.333 lei | 725.555 lei | 695.222 lei | 762.445 lei | 717.263 lei | 1.005.969 lei | 641.177 lei | 623.418 lei | 636.451 lei | 591.065 lei |
| Datorii | 12.735 lei | 115.480 lei | 146.103 lei | 133.821 lei | 81.015 lei | 70.410 lei | 270.949 lei | 300.336 lei | 263.562 lei | 305.948 lei | 316.572 lei |
| Capitaluri proprii | 299.897 lei | 590.853 lei | 579.452 lei | 561.401 lei | 681.430 lei | 646.853 lei | 735.020 lei | 340.841 lei | 359.856 lei | 330.503 lei | 274.493 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 4 | 7 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 2172/218/2026 | Judecătoria Carei | Litigii cu profesioniștii | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare PASTE TUTI SRL?
PASTE TUTI SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 09 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des PASTE TUTI SRL?
Cel mai des ca pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.