DEMAX COM 94 SRL

DEMAX COM 94 SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău, CUI 5334753. Cifră de afaceri 2025: 18.500 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
5334753
Denumire
DEMAX COM 94 SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|10|330|1994
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
28.02.1994
Sediu
Rozelor, bl. 4A, sc. A, et. 1, ap. 6, Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău
Activități autorizate (CAEN)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
  • 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
  • 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
11.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 18.500 lei (-97% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 428,3 mii lei · 2025 18,5 mii lei · maxim 2024 623,9 mii lei · minim 2025 18,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 10,5 mii lei · 2025 13,5 mii lei · maxim 2024 553 mii lei · minim 2021 −67,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 1 · maxim 2015 4 · minim 2021 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă18.500 lei623.860 lei195.740 lei——fără bilanț85.727 lei383.801 lei469.816 lei417.829 lei428.284 lei
Venituri totale41.500 lei623.860 lei195.740 lei6.098 lei0 leifără bilanț86.315 lei389.150 lei475.259 lei417.869 lei428.304 lei
Cheltuieli totale26.499 lei54.360 lei181.427 lei774 lei67.941 leifără bilanț45.181 lei356.482 lei470.197 lei417.788 lei415.764 lei
Rezultat
Profit net13.469 lei553.040 lei12.298 lei5.264 lei0 leifără bilanț40.005 lei28.802 lei322 lei0 lei10.495 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei67.941 leifără bilanț0 lei0 lei0 lei4.096 lei0 lei
Rezultat net13.469 lei553.040 lei12.298 lei5.264 lei-67.941 leifără bilanț40.005 lei28.802 lei322 lei-4.096 lei10.495 lei
Bilanț
Active totale340.559 lei696.605 lei81.135 lei23.026 lei33.801 leifără bilanț103.958 lei97.375 lei78.206 lei105.488 lei135.673 lei
Datorii44.126 lei143.344 lei46.863 lei1.051 lei17.090 leifără bilanț19.618 lei53.040 lei62.674 lei90.276 lei56.365 lei
Capitaluri proprii296.433 lei553.261 lei34.272 lei21.975 lei16.711 leifără bilanț84.340 lei44.335 lei15.532 lei15.212 lei79.308 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111—1fără bilanț33444

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este DEMAX COM 94 SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, DEMAX COM 94 SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul DEMAX COM 94 SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Râmnicu Sărat, județul Buzău (Rozelor, bl. 4A, sc. A, et. 1, ap. 6); numărul de înmatriculare e J|10|330|1994, din 28.02.1994.

Ce cifră de afaceri a avut DEMAX COM 94 SRL în 2025?

18.500 lei, cu 97% sub 2024 (623.860 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 13.469 lei.

Câți salariați are DEMAX COM 94 SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre DEMAX COM 94 SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.