CONTRAST EVENTS DECOR S.R.L.
CONTRAST EVENTS DECOR S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Arad, Arad, CUI 5224378. Cifră de afaceri 2025: 159.797 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 5224378
- Denumire
- CONTRAST EVENTS DECOR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|233|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.02.1994
- Sediu
- VOLUNTARILOR, nr. 2, bl. R22, et. 5, ap. 52, Municipiul Arad, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
Arată toate (10)
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 159.797 lei (+24% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 38,4 mii lei · 2025 159,8 mii lei · maxim 2021 176,8 mii lei · minim 2018 18,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −2 mii lei · 2025 13,5 mii lei · maxim 2021 71,6 mii lei · minim 2015 −2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 159.797 lei | 128.508 lei | 123.550 lei | 112.205 lei | 176.752 lei | 66.255 lei | 29.650 lei | 18.325 lei | 35.160 lei | 38.989 lei | 38.368 lei |
| Venituri totale | 159.802 lei | 128.508 lei | 127.650 lei | 112.205 lei | 176.752 lei | 72.346 lei | 29.650 lei | 34.054 lei | 35.160 lei | 49.398 lei | 46.504 lei |
| Cheltuieli totale | 144.715 lei | 120.690 lei | 111.062 lei | 62.792 lei | 99.840 lei | 57.885 lei | 24.596 lei | 16.484 lei | 34.012 lei | 42.957 lei | 47.133 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 13.485 lei | 6.533 lei | 15.312 lei | 46.702 lei | 71.609 lei | 12.355 lei | 4.164 lei | 16.548 lei | 199 lei | 5.286 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.000 lei |
| Rezultat net | 13.485 lei | 6.533 lei | 15.312 lei | 46.702 lei | 71.609 lei | 12.355 lei | 4.164 lei | 16.548 lei | 199 lei | 5.286 lei | -2.000 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 97.841 lei | 41.982 lei | 31.943 lei | 38.990 lei | 24.920 lei | 53.043 lei | 27.470 lei | 33.045 lei | 22.299 lei | 28.679 lei | 22.702 lei |
| Datorii | 55.505 lei | 13.131 lei | 9.625 lei | 31.983 lei | 64.615 lei | 164.447 lei | 151.249 lei | 160.988 lei | 164.790 lei | 171.369 lei | 201.770 lei |
| Capitaluri proprii | 42.336 lei | 28.851 lei | 22.318 lei | 7.007 lei | -39.695 lei | -111.404 lei | -123.779 lei | -127.943 lei | -142.491 lei | -142.690 lei | -179.068 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONTRAST EVENTS DECOR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CONTRAST EVENTS DECOR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CONTRAST EVENTS DECOR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Arad, județul Arad (VOLUNTARILOR, nr. 2, bl. R22, et. 5, ap. 52); numărul de înmatriculare e J|02|233|1994, din 16.02.1994.
Ce cifră de afaceri a avut CONTRAST EVENTS DECOR S.R.L. în 2025?
159.797 lei, cu 24% peste 2024 (128.508 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 13.485 lei.
Câți salariați are CONTRAST EVENTS DECOR S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CONTRAST EVENTS DECOR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.