VIRCO FACILITY SRL
VIRCO FACILITY SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 5210607. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 5210607
- Denumire
- VIRCO FACILITY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|119|1994
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.01.1994
- Sediu
- Str. PICTOR ȘTEFAN LUCHIAN, nr. 25F, bl. 36, ap. 9, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 3700 Colectarea și epurarea apelor uzate · rev. 2
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
Arată toate (32)
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2015–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 175,7 mii lei · 2024 0 lei · maxim 2023 2,5 mil. lei · minim 2024 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 123,4 mii lei · 2025 −311 lei · maxim 2023 1,8 mil. lei · minim 2024 −27,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 0 · maxim 2022 1 · minim 2025 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 0 lei | 2.509.417 lei | — | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | — | 202.481 lei | 175.712 lei |
| Venituri totale | 662 lei | 12.512 lei | 2.520.139 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 202.481 lei | 175.712 lei |
| Cheltuieli totale | 973 lei | 39.748 lei | 684.405 lei | 8.927 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 2.655 lei | 28.289 lei | 47.040 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 1.810.612 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 170.142 lei | 123.401 lei |
| Pierdere netă | 311 lei | 27.236 lei | 0 lei | 8.927 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 2.655 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -311 lei | -27.236 lei | 1.810.612 lei | -8.927 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -2.655 lei | 170.142 lei | 123.401 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.980.190 lei | 1.979.601 lei | 2.023.955 lei | 185.579 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 206.320 lei | 207.521 lei | 129.908 lei |
| Datorii | 2.619 lei | 1.719 lei | 18.837 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 11.721 lei | 12.297 lei | 4.826 lei |
| Capitaluri proprii | 1.977.571 lei | 1.977.882 lei | 2.005.118 lei | 185.579 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 194.599 lei | 195.224 lei | 125.082 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VIRCO FACILITY SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VIRCO FACILITY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VIRCO FACILITY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (Str. PICTOR ȘTEFAN LUCHIAN, nr. 25F, bl. 36, ap. 9); numărul de înmatriculare e J|08|119|1994, din 14.01.1994.
Câți salariați are VIRCO FACILITY SRL?
0 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre VIRCO FACILITY SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.