INTERIO CONCEPT S.R.L.
INTERIO CONCEPT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 51949035. Cifră de afaceri 2025: 18.547 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 51949035
- Denumire
- INTERIO CONCEPT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|00|41564|2025
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.06.2025
- Sediu
- 21 DECEMBRIE 1989, nr. 57, ap. 12, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
Arată toate (12)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 23.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2025 · un singur bilanț
Financiar · 2025 · un singur bilanț.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 18.547 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2025 18,5 mii lei · maxim 2025 18,5 mii lei · minim 2025 18,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2025 −48,6 mii lei · maxim 2025 −48,6 mii lei · minim 2025 −48,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2025 2.
| Indicator | 2025 |
|---|---|
| Activitate | |
| Cifră de afaceri netă | 18.547 lei |
| Venituri totale | 18.547 lei |
| Cheltuieli totale | 66.953 lei |
| Rezultat | |
| Profit net | 0 lei |
| Pierdere netă | 48.591 lei |
| Rezultat net | -48.591 lei |
| Bilanț | |
| Active totale | 20.957 lei |
| Datorii | 69.348 lei |
| Capitaluri proprii | -48.391 lei |
| Oameni | |
| Număr mediu de salariați | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este INTERIO CONCEPT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, INTERIO CONCEPT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 23.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul INTERIO CONCEPT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (21 DECEMBRIE 1989, nr. 57, ap. 12); numărul de înmatriculare e J|00|41564|2025, din 11.06.2025.
Ce cifră de afaceri a avut INTERIO CONCEPT S.R.L. în 2025?
18.547 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 48.591 lei.
Câți salariați are INTERIO CONCEPT S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre INTERIO CONCEPT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.