CTM EUROINSTAL SERVICES S.R.L.

CTM EUROINSTAL SERVICES S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Budus, Comuna Budacu de Jos, Bistrița-Năsăud, CUI 51661236. Cifră de afaceri 2025: 322.915 lei, 1 sal

Registru

CUI
51661236
Denumire
CTM EUROINSTAL SERVICES S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|00|28351|2025
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
17.04.2025
Sediu
nr. 51, Sat Budus, Comuna Budacu de Jos, Bistrița-Năsăud
Activități autorizate (CAEN)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
Arată toate (8)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
23.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2025 · un singur bilanț

Financiar · 2025 · un singur bilanț.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 322.915 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2025 322,9 mii lei · maxim 2025 322,9 mii lei · minim 2025 322,9 mii lei.

Rezultat net (lei): 2025 272 mii lei · maxim 2025 272 mii lei · minim 2025 272 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2025 1.

Indicator2025
Activitate
Cifră de afaceri netă322.915 lei
Venituri totale323.202 lei
Cheltuieli totale44.803 lei
Rezultat
Profit net271.955 lei
Pierdere netă0 lei
Rezultat net271.955 lei
Bilanț
Active totale153.348 lei
Datorii11.193 lei
Capitaluri proprii142.155 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CTM EUROINSTAL SERVICES S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CTM EUROINSTAL SERVICES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 23.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CTM EUROINSTAL SERVICES S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Budus, Comuna Budacu de Jos, județul Bistrița-Năsăud (nr. 51); numărul de înmatriculare e J|00|28351|2025, din 17.04.2025.

Ce cifră de afaceri a avut CTM EUROINSTAL SERVICES S.R.L. în 2025?

322.915 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 271.955 lei.

Câți salariați are CTM EUROINSTAL SERVICES S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CTM EUROINSTAL SERVICES S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.