KAIZEN CODES S.R.L.

KAIZEN CODES S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Baia Mare, Maramureș, CUI 51516767. Cifră de afaceri 2025: 994.269 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
51516767
Denumire
KAIZEN CODES S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|00|21566|2025
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
25.03.2025
Sediu
ALEXANDRU ODOBESCU, nr. 4, sc. 1, ap. 7, Municipiul Baia Mare, Maramureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
23.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2025 · un singur bilanț

Financiar · 2025 · un singur bilanț.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 994.269 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2025 994,3 mii lei · maxim 2025 994,3 mii lei · minim 2025 994,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2025 900,7 mii lei · maxim 2025 900,7 mii lei · minim 2025 900,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2025 1.

Indicator2025
Activitate
Cifră de afaceri netă994.269 lei
Venituri totale997.229 lei
Cheltuieli totale67.293 lei
Rezultat
Profit net900.670 lei
Pierdere netă0 lei
Rezultat net900.670 lei
Bilanț
Active totale936.664 lei
Datorii35.794 lei
Capitaluri proprii900.870 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este KAIZEN CODES S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, KAIZEN CODES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 23.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul KAIZEN CODES S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Baia Mare, județul Maramureș (ALEXANDRU ODOBESCU, nr. 4, sc. 1, ap. 7); numărul de înmatriculare e J|00|21566|2025, din 25.03.2025.

Ce cifră de afaceri a avut KAIZEN CODES S.R.L. în 2025?

994.269 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 900.670 lei.

Câți salariați are KAIZEN CODES S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre KAIZEN CODES S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (23.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.