ASTECONT S.R.L.
ASTECONT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Satu Mare, Satu Mare, CUI 50960604. Cifră de afaceri 2025: 219.000 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 50960604
- Denumire
- ASTECONT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|00|45249|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.11.2024
- Sediu
- CEAHLĂULUI, nr. 36, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Activități autorizate (CAEN)
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 219.000 lei (+203% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 72,3 mii lei · 2025 219 mii lei · maxim 2025 219 mii lei · minim 2024 72,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 66,7 mii lei · 2025 117,7 mii lei · maxim 2025 117,7 mii lei · minim 2024 66,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 219.000 lei | 72.323 lei |
| Venituri totale | 219.000 lei | 72.323 lei |
| Cheltuieli totale | 83.908 lei | 4.906 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 117.707 lei | 66.708 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 117.707 lei | 66.708 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 139.708 lei | 71.808 lei |
| Datorii | 11.801 lei | 4.100 lei |
| Capitaluri proprii | 127.907 lei | 67.708 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ASTECONT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ASTECONT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ASTECONT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Satu Mare, județul Satu Mare (CEAHLĂULUI, nr. 36); numărul de înmatriculare e J|00|45249|2024, din 28.11.2024.
Ce cifră de afaceri a avut ASTECONT S.R.L. în 2025?
219.000 lei, cu 203% peste 2024 (72.323 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 117.707 lei.
Câți salariați are ASTECONT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ASTECONT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.