MEDSYNC SOLUTIONS S.R.L.
MEDSYNC SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 50924717. Cifră de afaceri 2025: 360.266 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 50924717
- Denumire
- MEDSYNC SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|00|43393|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.11.2024
- Sediu
- MIRCEA CEL BĂTRÂN, nr. 45, bl. 39, sc. B, ap. 38, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 2612 Fabricarea altor componente electronice · rev. 2
- 2620 Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 2790 Fabricarea altor echipamente electrice · rev. 2
- 2823 Fabricarea mașinilor și echipamentelor de birou (exclusiv fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice) · rev. 2
- 3312 Repararea mașinilor · rev. 2
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale · rev. 2
Arată toate (34)
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 2
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
- 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou · rev. 2
- 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate · rev. 2
- 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate · rev. 2
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 2
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
- 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 28.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 360.266 lei (+506% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 59,4 mii lei · 2025 360,3 mii lei · maxim 2025 360,3 mii lei · minim 2024 59,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 47,1 mii lei · 2025 245,9 mii lei · maxim 2025 245,9 mii lei · minim 2024 47,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 360.266 lei | 59.440 lei |
| Venituri totale | 360.266 lei | 59.440 lei |
| Cheltuieli totale | 105.166 lei | 10.587 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 245.913 lei | 47.106 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 245.913 lei | 47.106 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 370.003 lei | 54.338 lei |
| Datorii | 123.784 lei | 54.032 lei |
| Capitaluri proprii | 246.219 lei | 306 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MEDSYNC SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MEDSYNC SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 28.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MEDSYNC SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (MIRCEA CEL BĂTRÂN, nr. 45, bl. 39, sc. B, ap. 38); numărul de înmatriculare e J|00|43393|2024, din 21.11.2024.
Ce cifră de afaceri a avut MEDSYNC SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
360.266 lei, cu 506% peste 2024 (59.440 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 245.913 lei.
Câți salariați are MEDSYNC SOLUTIONS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MEDSYNC SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (28.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.