CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L.
CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Domănești, Comuna Moftin, Satu Mare, CUI 50824335. Cifră de afaceri 2025: 201.875 lei, 1 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 50824335
- Denumire
- CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|00|38047|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.11.2024
- Sediu
- nr. 5, Sat Domănești, Comuna Moftin, Satu Mare
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
Arată toate (23)
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 201.875 lei (+111% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 95,7 mii lei · 2025 201,9 mii lei · maxim 2025 201,9 mii lei · minim 2024 95,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 82 mii lei · 2025 80,1 mii lei · maxim 2024 82 mii lei · minim 2025 80,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 201.875 lei | 95.700 lei |
| Venituri totale | 201.875 lei | 95.700 lei |
| Cheltuieli totale | 119.727 lei | 12.776 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 80.129 lei | 81.967 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 80.129 lei | 81.967 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 113.464 lei | 87.809 lei |
| Datorii | 16.710 lei | 5.642 lei |
| Capitaluri proprii | 96.754 lei | 82.167 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Domănești, Comuna Moftin, județul Satu Mare (nr. 5); numărul de înmatriculare e J|00|38047|2024, din 05.11.2024.
Ce cifră de afaceri a avut CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
201.875 lei, cu 111% peste 2024 (95.700 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 80.129 lei.
Câți salariați are CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.