TOX BEAUTY MED S.R.L.
TOX BEAUTY MED S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Voluntari, Ilfov, CUI 50811173. Cifră de afaceri 2025: 240.221 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 50811173
- Denumire
- TOX BEAUTY MED S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|00|37359|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.11.2024
- Sediu
- MIRCEA ELIADE, nr. 14, ap. 25, Oraș Voluntari, Ilfov
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri
Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 240.221 lei (+786% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2024 27,1 mii lei · 2025 240,2 mii lei · maxim 2025 240,2 mii lei · minim 2024 27,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2024 21,3 mii lei · 2025 159,7 mii lei · maxim 2025 159,7 mii lei · minim 2024 21,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 240.221 lei | 27.100 lei |
| Venituri totale | 240.221 lei | 27.100 lei |
| Cheltuieli totale | 73.353 lei | 5.025 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 159.660 lei | 21.278 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 159.660 lei | 21.278 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 166.918 lei | 27.052 lei |
| Datorii | 7.018 lei | 5.574 lei |
| Capitaluri proprii | 159.900 lei | 21.478 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TOX BEAUTY MED S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TOX BEAUTY MED S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TOX BEAUTY MED S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Voluntari, județul Ilfov (MIRCEA ELIADE, nr. 14, ap. 25); numărul de înmatriculare e J|00|37359|2024, din 01.11.2024.
Ce cifră de afaceri a avut TOX BEAUTY MED S.R.L. în 2025?
240.221 lei, cu 786% peste 2024 (27.100 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 159.660 lei.
Câți salariați are TOX BEAUTY MED S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TOX BEAUTY MED S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.